У Львові для проїзду відкрили частину відремонтованої вул. Богдана Хмельницького. Для приватного транспорту відкрили перехрестя вул. Б. Хмельницького — вул. Опришківська

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%97%d0%b7%d0%b4%d1%83-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b8%d0%bd%d1%83-2

До теми

Для приватного транспорту відкрили перехрестя Хмельницького-Опришківська

У Львові на вул. Б. Хмельницького триває капітальний ремонт. Роботи відбуваються на ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічної. Як повідомили ^(https://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/280265-sohodni-dlia-proizdu-pryvatnoho-transportu-vidkryiut-perekhrestia-vul-b-khmelnytskoho-vul-opryshkivska) у прес-службі ЛМР, за останній тиждень підрядник облаштовував дорожнє покриття на перехресті вул. Б. Хмельницького — вул. Опришківська, тому воно було закрите для проїзду транспорту. Зараз роботи тут завершили, тож у середу, 15 липня, перехрестя відкрили для проїзду приватного транспорту.

«Перша ділянка, яка була дуже критичною, — це перехрестя вул. Б. Хмельницького — вул. Опришківська, була відкрита для проїзду одразу після заміни мереж, щоби дати можливість людям з вул. Промислової їхати в сторону Високого Замку. Але минулого тижня її закрили для того, щоб провести вже всі дорожні роботи до кінця. Тепер роботи завершено і ми відкриваємо перехрестя», — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Фото Олега Шміта

Загалом ділянку вул. Б. Хмельницького до вул. Механічної планують відкрити до кінця вересня.

Нагадаємо, перехрестя вул. Б. Хмельницького — вул. Опришківська перекрили для руху транспорту 7 липня. Загалом вул. Б. Хмельницького ремонтуватимуть на ділянці від вул. Промислової до вул. Липинського. Зараз підрядник ТзОВ «Онур» облаштовує головний каналізаційний колектор та переключає всі будинкові випуски. Паралельно проводять роботи з облаштування вуличного водопроводу, влаштовують резервні футляри під підземні кабельні лінії і мережі зв’язку, а також готують ділянку від вул. Промислової під облаштування дорожнього одягу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми