У Львові відкриють дитячий клуб із треком для перегонів електромашинок. Дитячий клуб «Науковий» запрацює із 15 вересня

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%ba%d1%80%d0%b8%d1%8e%d1%82%d1%8c-%d0%b4%d0%b8%d1%82%d1%8f%d1%87%d0%b8%d0%b9-%d0%ba%d0%bb%d1%83%d0%b1-%d1%96%d0%b7-%d1%82%d1%80%d0%b5-2

У вівторок, 7 липня, на вулиці Науковій, 29 у Львові показали перший поверх дитячого клубу «Науковий» із треком для електромашинок.

«Вона має шість доріжок, тобто розрахована на шістьох учасників, які братимуть участь у змаганнях, принісши сюди свої авто. Постійне її живлення — це 12 вольт. Воно переходить на пульт, де багато налаштувань, зокрема мінімальна та максимальна швидкості, гальма й турборежим. Знизу в машинки є металеве шасі, ззаду розміщений електричний двигун і струмознімач, куди переходить напруга. Ці автівки виготовлені з металу й полікарбонату», – розповів працівник клубу «Науковий» Юрій Паращак.

Біля залу із треком дооблаштовують хімічну лабораторію, поруч уже є кухня. А на на другому поверсі клубу ремонти ще тривають. Колись у приміщенні, площею понад 170 м2, були авіакаси, відтак магазин, де продавали одяг. Згодом місто виграло судовий процес в останніх і вирішило створити тут простір для наймолодших мешканців «Розумного району». Тепер хлопчики та дівчатка відвідуватимуть гуртки з машинобудування, біоніки й інформаційних технологій, а також тестуватимуть свої розробки.

«Як тато, я щасливий, коли діти творять. І коли, наприклад, вони будуть заходити сюди, то зможуть самостійно робити машинки й брати участь у змаганнях. Переконаний, що хтось із наступних Нобелівських лауреатів починатиме кар’єру саме тут», — каже міський голова Львова Андрій Садовий.

Мама п’ятирічного Максимка Оксана Макар, яка проходила повз, встигла оглянути територію клубу. Впевнена, що її синочок буде проводити в ньому своє дозвілля. «Він у захваті від машинок. І це добре, що для діток створили простір, де вони можуть розвиватися», — ділиться вона.

Зазначимо, що запустити клуб «Науковий» планують із 15 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter