У Львові відкрили супермаркет «Епіцентр» в оновленому форматі. У «Епіцентрі» на Городоцькій з’явився продуктовий супермаркет і майданчик продажів просто неба

На вул. Городоцькій після капітальної реконструкції відкрили торговий центр «Епіцентр». До комплексу додали хаб доставки, окрему секцію із будівельними матеріалами просто неба, а також великий продуктовий супермаркет.

Профільний сайт про рітейл All Retail ^(https://allretail.ua/news/68261-u-lvovi-vidkrivayetsya-innovaciyniy-format-torgovogo-centru-epicentr) з посиланням на прес-службу торговельної мережі «Епіцентр-К» повідомив, що це дев’ятий ТЦ, відкритий та переформатований протягом 2020 року.

Зокрема у центрі на Городоцькій з’явився хаб доставки та drive-арена – це відкритий майданчик із будівельними матеріалами площею 11,1 тис. м2, на який можна заїхати власною автівкою і завантажити потрібний товар, не залишаючи машини на паркінгу.

«Такий формат торгівлі поширений в Німеччині. В Україні в мережі «Епіцентр» – це перший досвід будівництва такого майданчика», – повідомила компанія.

Загалом кількість відділів у ТЦ збільшили майже до 30, чимало з яких працюватимуть в інноваційному форматі shop-in-shop («магазин у магазині»). Це «Центр меблів», «Галереї ДЕКО», спортивний крам Intersport, товари для дітей E.PIC, центр техніки ЦЕ ТЕ.

Окрім того, було відкрито великий продовольчий Food Market площею 850 м2, в якому, з-поміж іншого, продаватимуть продукцію з власних м’ясного і рибного цехів та з пекарні. Це вже третій магазин власної епіцентрівської мережі — ще два працює в Бучі та Вінниці, однак вони мають меншу площі.

На території оновленого «Епіцентру» було встановлено 10 кас самообслуговування для зручності розрахунків. Також у ТЦ відкрили центр видачі онлайн-замовлень з послугами адресної системи зберігання, зоною очікування з дитячим кутком і онлайн-вітринами.

«Епіцентр К» ^(https://zaxid.net/epitsentr_tag51846/) — мережа торговельних центрів в Україні, заснована 2003 року. Належить народному депутатові Олександру Герезі ^(https://zaxid.net/devyat_lvivskih_biznesmeniv_potrapili_do_top_100_naybagatshih_ukrayintsiv_n1509883) та його дружині Галині.

Станом на вересень 2020 року мережа мала 62 ТЦ по всій Україні, зокрема у Львові – три, ще по одному у Червонограді, Стрию та Дрогобичі. Львівський торговельний центр на Городоцькій було відкрито 2006 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter