У Львові відзначили 102-гу річницю ЗУНР. Фото. Урочисті заходи відбулися біля пам’ятника 100-річчю ЗУНР та на Сихові

До теми

Відзначення 102 річниці Листопадового чину продовжиться у Львові завтра на площі Ринок

Сьогодні, 31 жовтня, на площі перед пам’ятником 100-річчю ЗУНР на вулиці Городоцькій, 40 у Львові відзначили 102-гу річницю Листопадового чину, зачитавши фрагмент із медійно-драматичного дійства «Момент і Чин» Юрія Андруховича. Опісля відбувся виступ хорової капели «Дударик».

«ЗУНР стала справжнім феноменом будівництва держави. Той час, в який вона існувала, дав великий відгомін в майбутнє — коли і як була організована держава, за якими стандартами, підходами, з яким завданням — зі завданням будівництва справжньої держави. Сьогодні у непростий час, коли ми дивимось у нашу історію, то згадуємо ще одну аналогію, яка пов’язана зі ЗУНР, — це держава сильних, тих, які творять свою країну, які захищають»,цитує ^(https://city-adm.lviv.ua/news/culture/282439-bilia-pamiatnyka-100-richchiu-zunr-vidznachyly-102-hu-richnytsiu-lystopadovoho-chynu) заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка прес-служба ЛМР.

Раніше того ж дня річницю проголошення ЗУНР відзначили ^(https://city-adm.lviv.ua/news/culture/282438-u-lvovi-vidbulas-striletska-vatra-na-ploshchi-pered-kulturno-osvitnim-tsentrom-im-o-dovzhenka) на Сихові – на площі перед культурно-освітнім центром ім. О. Довженка зачитали відозву та урочисто підняли прапора. Пластуни біля ватри розказували оповідки про проголошення ЗУНР та співали стрілецькі пісні, також виступив Львівський муніципальний хор «Гомін».

Додамо, що відзначення 102-ої річниці Листопадового чину продовжиться у Львові завтра, 1 листопада. О 14:00 на площі Ринок зачитають відозву, а також відтворять історичні бої.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми