У Львові — виставка комунального майна, яке перейшло бізнесменові Григорію Козловському

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b2%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bc%d1%83%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bc%d0%b0%d0%b9%d0%bd%d0%b0-2

15:08 18 червня 2020 р.

У середу, 17 червня, о 18 годині активісти Української Галицької партії прийшли під стіни Львівської мерії, аби продемонструвати громаді міста масштаби заволодіння комунальним майном відомим бізнесменом Григорієм Козловським.

Про це інформує пресслужба УГП.

Там вони організували виставку-протест «Вкрадено у львів’ян».  За допомогою стендів із світлинами та детальним описом об’єктів партійці показали людям скільки міського майна перейшло в руки місцевого олігарха за останні роки. Це і земельні ділянки, історичні пам’ятки, житлові будинки.  Із найсвіжішого  — два комунальні ринки — Винниківський та Підзамчівський, які дивним чином опинилися у власності депутата.

«Ми прийшли сюди, аби привернути увагу наших депутатів, працівників мерії, правоохоронних органів та простих людей до тих негараздів, які творяться у Львові. Складається стійке враження, ніби місто платить Григорію Козловському якусь данину», — коментує активістка та голова політради Української Галицької Партії Ірина Моряк.

«Повірте, це далеко не все. Перелік, як мінімум, могла б якісно доповнити історія з Винниківським лісом та озером ^(https://dailylviv.com/news/kryminal/prokuratura-doslidyt-lis-synyutky-kozlovskoh-u-vynnykakh-83517), яке хаотично забудовують саме з подачі Козловського», — заявив заступник голови секретаріату УГП Андрій Савенко.

До організації такої виставки, кажуть партійці, спонукала інформація, яку нещодавно оприлюднили журналісти видання «Наші гроші». Вони з’ясували, що донька бізнесмена незаконно стала власницею двох львівських ринків – «Винниківського» та «Підзамче». Майно двох базарів перереєстрували з комунальної власності у приватну.

За цим фактом активісти УГП надіслали відповідні заяви на адресу місцевої прокуратури, Нацполіції та міського голови. Сьогодні ж стало відомо, що на звернення активістів в обласній прокуратурі уже відреагували.

«З’ясували, що реєстрація на ці майнові комплекси була здійснена на підставі документів, які не є підставою для набуття права власності. Із власності Львівської міської ради вони вибули поза її волею, тобто у незаконний спосіб», — написала на своїй сторінці у фейсбук головна прокурорка області Ірина Діденко. Відтак прокуратура вимагає скасування незаконної реєстрації права приватної власності та визнання недійсними договорів іпотеки.