У Львові висвятили єпископа для Австралії, Нової Зеландії та Океанії (фото, відео)

%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b2%d0%b8%d1%81%d0%b2%d1%8f%d1%82%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d1%94%d0%bf%d0%b8%d1%81%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b0-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d0%b0%d0%b2%d1%81%d1%82%d1%80-2

У Соборі св. Юра звершили Архиєрейську хіротонію Владики Миколи Бичка

У неділю, 7 червня, у Соборі св. Юра у Львові відбулася Архиєрейська хіротонія 40-річного владики Миколи Бичка. Про це повідомив портал «Духовна велич Львова» ^(https://velychlviv.com/nyni-u-sobori-sv-yura-zvershyly-arhyyerejsku-hirotoniyu-vladyky-mykoly-bychka-foto/?fbclid=IwAR38PvK3atssy0ZIStHHSb_EkRZ76c7YMyKfSdlJARYfXECaQWMj_UpX85M).

Божественну Літургію очолив глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук. Попередньо було заплановано здійснити єпископську хіротонію 26 квітня 2020 року. Але через пандемію коронавірусу її перенесли на 7 червня.

За подією можна було слідкувати онлайн, або наживо, з дотриманням усіх можливих карантинних норм. Серед вірян, які слідкували за хіротонією наживо, був і міський голова Львова Андрій Садовий, який, привітав нововисвяченого єпископа.

«Сьогодні хочу сказати декілька слів про цю насправді унікальну церемонію, свідками якої ми є. Львів, напевно має особливе місце на карті світу. Тому що дуже багато Христових єпископів, які почали свій шлях зі Львова. І деколи вони йдуть і не знають, куди ця дорога доведе, але сьогодні ми чітко знаємо, що наш новий владика Мельбурнський їде у Австралію і це дуже цікава країна, може Владико, при нагоді запросите, бо я ще ніколи там не був. Але я би дуже хотів, щоб там далеко від дому, Ви мали у серці наш Львів. І завжди мали таке лев,яче серце захищати Слово Господа і Слово Ісуса Христа», – сказав міський голова Львова.

Сам нововисвячений єпископ Миколай подякував усім присутнім і заявив, що навіть після обрання єпископом, він залишатиметься редемптористом до кінця свого життя.

«Роки прожиті у чернечій спільноті – це були найкращі роки мого життя, які я не поміняв би ні на що. Вірю, що і на майбутнє, дорогі співбрати, будете мені товаришувати своєю молитвою. Надіюся на подальшу нашу співпрацю. Австралія, Нова Зеландія, Океанія, вже сьогодні чекають на українських синів святого Альфонса, які донесуть Велике Відкуплення у Христі на край світу», – підсумував єпископ Миколай.

Божественна Літургія з Чином архиєрейської хіротонії у Соборі Святого Юра

Владика-номінант Микола Бичок народився 13 лютого 1980 року в Тернополі. В липні 1997 року вступив до Згромадження Найсвятішого Ізбавителя, здійснюючи чернече та богословське формування в Україні та Польщі, здобувши ліценціат з душпастирського богослов’я.

Отець Микола здійснював душпастирське служіння в храмі Матері Божої Неустанної Помочі в Прокоп’євську (РФ), був настоятелем монастиря отців редемптористів та парафії в Івано-Франківську, провінційним економом. Згодом отець Микола Бичок служив у церкві Святого Йосафата на вул. Замарстинівській, а потім у церкві Святого Миколая Чарнецького на розі вулиць Під Голоском та Варшавської. Від 2015 року служить у парафії Святого Івана Хрестителя в Ньюарку, США, Філадельфійської архиєпархії УГКЦ.

Єпархія Святих апостолів Петра і Павла, яку очолить єпископ Миколай, була заснована 24 червня 1982 року, коли до рівня єпархії був піднесений тодішній Апостольський екзархат для українців візантійського обряду в Австралії, Новій Зеландії та Океанії, створений 1958 року. Територія єпархії охоплює всю Австралію, Нову Зеландію й Океанію. Від 1992 року її очолював владика Петро Стасюк, якому в липні цього року виповниться 77 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter