У ЛОДА повідомили, в яких районах будуть коронавірусні лікарні другої хвилі

%d1%83-%d0%bb%d0%be%d0%b4%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%be%d0%bc%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%b2-%d1%8f%d0%ba%d0%b8%d1%85-%d1%80%d0%b0%d0%b9%d0%be%d0%bd%d0%b0%d1%85-%d0%b1%d1%83%d0%b4%d1%83%d1%82-2

20:00 11 серпня 2020 р.

Сьогодні, 11 серпня, на брифінгу заступник голови Львівської ОДА Іван Собко поінформував присутніх про розгортання лікарень «другої лінії» для лікування хворих на COVID-19 в області. Розгортання госпітальних баз стало необхідністю через зростання кількості хворих.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv. ^(https://dailylviv.com/news)

«Епідситуація в Україні надалі нестабільна. Ми змушені поступово відкривати лікарні «другої лінії». Ми підготували усі заклади до першої хвилі захворюваності, 16 медустанов точно не мають проблем із деззасобами та медикаментами. Ми шукаємо додаткові ресурси, щоб допомогти основним медзакладам, які приймають найважчих хворих – це Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня та Центр легеневого здоров’я», — зазначив Іван Собко.

За його словами, основною причиною збільшення кількості хворих є недотримання карантину та легковажність людей.

«Не всі мешканці області дослуховуються до порад, на жаль. Йдеться і про соціальну дистанцію, засоби індивідуального захисту. — наголосив Іван Собко. — Ми бачимо, що ковід мутує, стає жорсткішим. Критичною є ситуація, особливо на вихідні, із порушенням карантинних заходів на озерах, річках, заходах громадського харчування та на декотрих ринках».

Іван Собко подякував усім, хто дотримується карантину та закликав не легковажити не тільки власним життям та здоров’ям, але й тих, хто нас оточує.

«У нас вже 309 людей, які померли від коронавірусу. Ці люди, можливо, захворіли не з власної вини, будучи в транспорті, чи іншому громадському місці. З приводу другої хвилі, ми маємо погодження Міністерства на роботу кущової медустанови, яка прийматиме хворих на ковід – це Жидачівська центральна районна лікарня. Відділення практично готове приймати до 45 таких хворих», — зазначив Іван Собко.

Зазначимо, що згодом хворих на коронавірус прийматиме і  Буська центральна районна лікарня.

Нагадаємо, сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що у Львові не відкривають лікарні другої хвилі. ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/u-lvovi-ne-rozhortayut-likarni-druhoyi-khvyli-85689)