У ведмежому притулку «Домажир» відкрили туристичну стежку до вольєрів Ласки і Мишка

%d1%83-%d0%b2%d0%b5%d0%b4%d0%bc%d0%b5%d0%b6%d0%be%d0%bc%d1%83-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%82%d1%83%d0%bb%d0%ba%d1%83-%d0%b4%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%b6%d0%b8%d1%80-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%ba%d1%80-2

У ведмежому притулку «Домажир» на Львівщині відкрили туристичну стежку, яка пролягає до будиночка Ласки і Мишка. Ці чотирилапі поселилися в реабілітаційному центрі ще минулого року. Але раніше до нових мешканців зрідка доходили відвідувачі, адже там не було облаштованої стежки.

Директор притулку Ігор Николин розповів: «Новий пішохідний маршрут має довжину 250 м. Він включає доступ до двох великих лісових вольєрів. А також до ведмежого будинку, який має 9 боксів, де згодом будуть проживати чотирилапі. Наразі там господарюють Мишко і Ласка. «Домажир» є екоосвітнім простором. І нам важливо не лише, щоб тварини жили у природних умовах, але й щоби відвідувачі могли більше пізнати фауну».

Ведмедеві Мишкові — 12 років. Його врятували торік у листопаді із притравлювальної станції на Київщині. Припускають, що на нього цькували мисливських собак. Ласка трохи молодша — їй 9. Спершу вона жила у приватному дворі біля Києва, де на ній теж тренували собак. Потім переїхала на Донеччину. Там мешкала у запустілому зоопарку в дуже тісній клітці та поганих умовах.

Керівниця служби із догляду за тваринами Наталя Галайко розказує: «Мишко приїхав до нас із дуже великими проблемами зі здоров’ям. Особливо пошкодженими були зуби. Вони потребували швидкої операції. Але після лікування ведмедик почав набирати вагу і дуже добре себе почуває. Цього року ми почали його соціалізовувати з іншою ведмедицею, яка мешкала у реабілітаційному вольєрі».

Зараз чотирилапі спілкуються один з одним через сітку. До кінця року у «Домажирі» хочуть поселити ще до шести бурих за програмою порятунку ведмедів, які проживають в незадовільних умовах в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter