Уряд посилив контроль за дотриманням карантину і самоізоляції. Поліція тепер щоденно повинна звітувати про перевірки дотримання карантину в Україні

%d1%83%d1%80%d1%8f%d0%b4-%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%b8%d0%bb%d0%b8%d0%b2-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%be%d0%bb%d1%8c-%d0%b7%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d1%82%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f%d0%bc-2

Урядова комісія з питань ТЕБ і НС тепер засідатиме щоденно

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля у понеділок, 10 серпня, провела позачергове засідання. На ньому, зокрема, було вирішено, що тепер засідання комісії будуть щоденними (раніше комісія збиралася один-два рази на тиждень).

Як повідомила ^(https://www.kmu.gov.ua/news/vidbulosya-pozachergove-zasidannya-derzhavnoyi-komisiyi-z-pitan-teb-ta-ns) прес-служба уряду, державна комісія з питань ТЕБ та НС доручила посилити контроль за дотриманням карантину і самоізоляції. Зокрема, комісія вимагає від Національної поліції щоденно звітувати про дотримання в Україні карантинних правил, а від Міністерства цифрової трансформації – щоденно надавати інформацію щодо кількості встановлень додатку «Дій вдома», який використовується для контролю за самоізоляцією хворих і контактних осіб.

До слова, за інформацією міністра охорони здоров’я Максима Степанова, на самоізоляції вдома перебувають 28 тис. хворих на коронавірус людей і 100 тис. осіб, які з ними контактували.

Також уряд вирішив удосконалити систему «Виявлення-тестування-ізоляція-контакти». Зокрема, передбачається створити систему відслідковування контактних осіб шляхом опитування.

Крім того, за словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, до 15 вересня 2020 року кількість щоденних лабораторних тестувань на коронавірус має збільшитися до 30 тисяч.

«Нам потрібно обов’язково окремо маркувати тести представників Нацполіції, лікарів, учителів та деяких інших категорій працівників. Так ми зможемо отримати більш детальну статистику та розуміння, в яких категоріях хвороба поширюється швидше», – зазначив він.

Додамо, що саме державна комісія з питань ТЕБ і НС визначає, до якої з карантинних зон потрібно віднести той чи інший регіон. Детальніше про карантинні зони ^(https://zaxid.net/lvivska_oblast_pomarancheviy_riven_nebezpeki_i_zeleniy_pravila_n1505740) читайте у нашому матеріалі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter