Умови карантину у громадському транспорті Львова порушують і водії, і пасажири

%d1%83%d0%bc%d0%be%d0%b2%d0%b8-%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd%d1%83-%d1%83-%d0%b3%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%b4%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%bc%d1%83-%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%81-2

У львівському громадському транспорті поліцейські з представниками Укртрансбезпеки перевіряють дотримання умов карантину ^(https://zaxid.net/karantin_tag44357/). У середу, 24 червня, моніторингові групи розпочали перевірку автобусів, які їздять Львовом. Рейди тривають на кількох локаціях, серед яких просп. Чорновола і вул. Городоцька.

Моніторингові групи перевіряють, чи мають водії і пасажири захисні маски і чи не перебуває в автобусі людей більше, ніж сидячих місць.

«Ми фіксуємо порушення, робимо фотофіксацію, встановлюємо перевізника і замовника перевезення. Їм будуть направлені листи-попередження. Вже є десь 5 транспортних засобів, де виявлені порушення», — розповів головний інспектор Укртрансбезпеки у Львівській області Роман Бойко.

Найчастіше порушення – перебування у транспорті без захисної маски. Також у салоні перебуває більше пасажирів, ніж дозволено. До слова, зараз на маршрутах працює близько 80% комунальних автобусів.

«Деякі водії беруть пасажирів на зупинках і думають, що люди будуть виходити на наступній. Але вони не можуть це проконтролювати до кінця, тому перевозять стоячих пасажирів», — каже інспектор безпеки дорожнього руху патрульної поліції Віктор Бондар.

Фото прес-служби ЛМР

Саме тим, що не встигає все проконтролювати, пояснив недотримання умов карантину водій маршрутки №31, якого зупинили поліцейські. За словами водія, пасажири сказали, що будуть виходити, але не вийшли. Також до салону зайшли нові пасажири. На водія склали протокол про правопорушення. Тепер йому загрожує штраф від 17 до 43 тис. грн.

Іншого водія зупинили через те, що їхав без захисної маски. Він пояснює: «Я на кінцевій вийшов покурити, а потім забув одягнути маску. Ну я що, в масці курити маю? Я просто забув її одягти», — такі виправдання у водія маршрутки.

Та отримати штраф можуть не тільки водії, а й пасажири, які перебувають в транспорті без захисних масок. До слова, на зупинку автобусів і перевірку пасажири реагують криками та сварками.

«Усі поспішають на роботу. І коли затримуєш на кілька хвилин водія, то люди починають негативно реагувати», — додає Віктор Бондар.

За підсумками сьогоднішньої перевірки склали 4 адмінпротоколи та провели 10 профбесід.

До слова, напередодні такі ревізії також почали проводити у електротранспорті. Перевірки у громадському транспорті триватимуть до закінчення карантину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter