«Укрпошта» скасувала безкоштовне зберігання посилок. Платне зберігання посилок «Укрпошта» відновлює 3 червня

%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%bf%d0%be%d1%88%d1%82%d0%b0-%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%81%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b0-%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d0%ba%d0%be%d1%88%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%bd%d0%b5-%d0%b7%d0%b1-2

До теми

Державна «Укрпошта» повідомила, що 3 червня буде скасоване безкоштовне зберігання посилок, яке компанія запровадила у березні через карантин, введений в Україні у зв’язку з пандемією коронавірусної хвороби Covid-19.

Крім того, «Укрпошта» з 3 червня відновлює плату за доставку додому грошових переказів через послугу «З картки додому».

«Послуги з переадресації та зберігання поштових відправлень залишаються безкоштовними до 3 червня, надалі розраховуватимуться за стандартним тарифом. Усі рекомендовані відправлення листоноші вручатимуть особисто. Також відновлена плата за доставку грошових переказів “З картки додому”», – сказано в повідомленні ^(https://www.ukrposhta.ua/ua/news/57122-jak-ukrposhta-vihoditime-z-karantinu) «Укрпошти».

При цьому компанія зберегла можливість обслуговування вдома через листонош: йдеться про можливість і надалі отримати через поштарів пенсію та соціальні виплати, сплатити комунальні платежі, замовити ліки, оформити передплату, отримати поштовий переказ «З картки додому», замовити продукти та інші товари широкого вжитку, купити товари з інтернет-магазинів. Також Укрпошта продовжує безкоштовно доставляти ліки по всій Україні.

Також «Укрпошта» з 1 червня відновила докарантинний графік роботи відділень, однак обслуговування і надалі буде здійснюватися із дотриманням санітарних норм і соціальної дистанції.

Нагадаємо, що «Укрпошта» і компанія «Нова пошта» впровадили безкоштовне зберігання посилок 17 березня. Спершу ця послуга малад діяти до 3 квітня, але термін її дії продовжували разом з продовженням карантину.

«Нова пошта» також скасувала безкоштовне зберігання посилок, однак там плату почнуть нараховувати з 7 червня ^(https://zaxid.net/nova_poshta_povertaye_poslugu_platnogo_zberigannya_posilok_n1502881).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми