Українські військові спілкуватимуться також мовою НАТО

22:27 25 вересня 2020 р.

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак затвердив Доктрину публічного спілкування.

Цей документ визначає основні принципи організації інформаційно-комунікаційної діяльності у воєнній сфері. В Доктрині публічного спілкування враховані як принципи та підходи армій провідних країн-членів НАТО, так і досвід, набутий під час проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил.

Про це повідомило ^(https://www.mil.gov.ua/news/2020/09/25/u-zs-ukraini-zatverdzhena-doktrina-publichnogo-spilkuvannya/) управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України, пише DailyLviv. ^(https://dailylviv.com/news)

Доктрину публічного спілкування розроблено Управлінням зв’язків з громадськістю Збройних Сил України. Вона допоможе командирам усвідомити свою провідну роль у цьому важливому напрямі діяльності. А для офіцерів служб зв’язків з громадськістю (прес-офіцерів), стане дороговказом при спілкуванні з суспільством та ЗМІ.

Також Доктрина буде корисною для викладачів і курсантів військових навчальних закладів, слухачів оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів, які в майбутньому здійснюватимуть проактивну комунікацію при прийнятті управлінських рішень.

Довідково: Відповідно до нормативно-правових актів у військовій сфері, доктрини — це документи, які визначають систему офіційних поглядів і положень щодо управління, застосування, підготовки та забезпечення.