Україно-білоруський кордон на Волині і Поліссі почнуть демаркувати двома тракторами

14:51 2 січня 2021 р.

Прикордонники двох загонів — Житомирського та Луцького — отримали по одному трактору Landini 5-120 та по одному подрібнювачу гілок Rinieri TRK 200 загальною вартістю понад 100 тис. євро.

Державна прикордонна служба України розвиває міжнародну співпрацю, в рамках якої прикордонники Житомирського та Луцького загонів напередодні нового року отримали допомогу від товариства «Excelor Holding Group (LLC)». 

Про це повідомила Держприкордонслужба ^(https://dpsu.gov.ua/ua/news/Mizhnarodna-tehnichna-dopomoga-ZHitomirskiy-prikordonniy-zagin-otrimav-inzhenernu-tehniku/), пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

Допомогу було надано відповідно до реалізації спільного з Європейським Союзом проєкту міжнародної технічної допомоги «Надання обладнання для забезпечення безпеки та демаркації державного кордону між Білоруссю та Україною; спеціалізовані транспортні засоби та обладнання для робіт з демаркації кордону».

Прикордонники двох загонів отримали по одному трактору Landini 5-120 та по одному подрібнювачу гілок Rinieri TRK 200 загальною вартістю понад 100 тис. євро.

Ця техніка буде використана для проведення демаркаційних робіт та інженерного облаштування українсько-білоруської ділянки кордону.

Інженерне облаштування державного кордону та прилеглої до нього місцевості є одним із головних складових його надійної охорони. Інженерна складова допомагає охоронцям кордону фіксувати протиправні дії, попереджати підготовку до них, а також значно ускладнює злочинним елементам здійснювати протизаконні дії на кордоні. 

На кордоні Україна-Польща зможуть виявляти людей за 4 км, транспорт- за 12 км ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/na-kordoni-ukrayina-polshcha-zmozhut-vyyavlyaty-lyudei-za-4-km-transport-za-12-km-86425)

У новорічну ніч в Україну заїхало майже вдвічі більше громадян, ніж виїхало ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/u-novorichnu-nich-v-ukrayinu-zayikhalo-maizhe-vdvichi-bilshe-hromadyan-nizh-vyyikhalo-88449)

Лише 160 бляхарів-порушників випустили за кордон (відео) ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/lyshe-160-blyakhariv-porushnykiv-vypustyly-za-kordon-video-88225)