Увечері на вулиці Львова виїдуть піскорозкидувачі

17:50 25 січня 2021 р.

Уже сьогодні з вечора, і впродовж ночі, на вулицях працюватимуть піскорозкидувачі, щоб убезпечити від ожеледиці.

Про це повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

«Цей тиждень синоптики прогнозують дуже нестабільну температуру — дощ зі снігом, тоді приморозки. Це досить небезпечна погода, адже коли 0 градусів переходить у мінусову температуру то маємо ожеледицю.

Тому сьогодні зранку я провела zoom-нараду з керівниками комунальних відділів районних адміністрацій, директором департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, на іншими профільними фахівцями, і ми проговорили, яким чином будемо працювати цього тижня. Оскільки 0 градусів буде переходити у мінусову температуру орієнтовно між 20.00 год і 21.00 год вечора, тому саме в цей час мають виїхати піскорозкидувачі, щоб подивитися на ситуацію — чи не мерзнуть мости, підйоми, і за потреби посипати дороги. Техніка ШРП має бути напоготові і миттєво виїздити для посипання.

Натомість з 04.00 год ранку виїдуть тракторці, щоб посипати тротуари.

Також я дала доручення, щоб вже з 05.00 год на роботу вийшли двірники і посипали тротуари.

Отож, усі маємо бути напоготові і злагоджено працювати, щоб унеможливити дискомфорт для транспорту і пішоходів, щоб транспорт міг вчасно виїхати, а пішоходам було безпечно ходити вулицями», — розповіла Ірина Маруняк.