Три школи на Львівщині перейшли на дистанційне навчання через Covid-19

%d1%82%d1%80%d0%b8-%d1%88%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%89%d0%b8%d0%bd%d1%96-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b9%d1%88%d0%bb%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%b8%d1%81-2

На Львівщині три школи у різних районах проводять навчання у дистанційному режимі через захворюваність на коронавірус серед персоналу. Дві з них перейшли сьогодні, 4 вересня – школа у с. Козьова Сколівського району та у с. Великосілки Кам’янка-Бузького району, а учні школи у м. Ходорів Жидачівського району навчаються дистанційно від 1 вересня. Така форма навчання триватиме два тижні при умові, що не виявлять нових хворих.

«Днями ми отримали інформацію від школи у Сколівському районі, яка переходить на дистанційне навчання у зв’язку з тим, що на Covid-19 там захворів вчитель і техпрацівник. Є симптоми цієї хвороби у кількох дітей та вчителів. Поки що це лише підозри, бо результатів ПЛР-тестів ще нема», — повідомив ^(https://loda.gov.ua/news?id=53484) заступник директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА Роман Пастушенко.

Також він додав, що на дистанційне навчання перейшов Великосілківський НВК ^(http://kam-buzrda.gov.ua/velykosilkivskyj-nvk-znz-i-iii-st-dnz-perehodyt-na-dystantsijnu-formu-navchannya-rishennya-komisiji-z-pytan-teb-i-ns/) у Кам’янка-Бузькому районі. Симптоми Covid-19 виявили у дітей та директора школи.

Окрім того, відразу з 1 вересня у дистанційному режимі розпочала навчання ^(https://loda.gov.ua/news?id=53362) ходорівська школа №1 через захворюваність серед вчителів.

«Кожна школа відповідно до рекомендацій Міносвіти сама визначала, як організовувати свою роботу. В нашій області дуже різні школи, тому організація освітнього процесу теж різна. У маленьких школах зовсім не спостерігається проблем в організації процесу, оскільки дітей у класах небагато, достатньо великі площі, тож дистанціювання повністю збережено. Водночас у великих школах навчання подекуди організували у змішаному форматі», — повідомляє прес-служба ЛОДА.

Наразі станом на 4 вересня очна форма навчання триває у 1190 школах Львівщини. Підставою масового переведення навчального процесу на дистанційну форму є рішення державної комісії ТЕБ і НС, наголошує ^(https://loda.gov.ua/news?id=53493) керівник обласного штабу із ліквідації надзвичайної ситуації Андрій Васько.

«Якщо будуть внесені зміни до зон поширення Covid-19 ^(https://zaxid.net/karantinni_zoni_lviv_i_oblast_z_7_versnya_2020_obmezhennya_perelik_rayoniv_n1507185), відповідно будуть автоматично вноситись корективи в процес навчання. Це є універсальний підхід, зокрема щодо організації освітнього процесу», — зазначив Андрій Васько.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter