Три причини купити житло за містом саме зараз. Приклад Львова

%d1%82%d1%80%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%87%d0%b8%d0%bd%d0%b8-%d0%ba%d1%83%d0%bf%d0%b8%d1%82%d0%b8-%d0%b6%d0%b8%d1%82%d0%bb%d0%be-%d0%b7%d0%b0-%d0%bc%d1%96%d1%81%d1%82%d0%be%d0%bc-%d1%81%d0%b0%d0%bc-2

Якщо ви шукаєте для себе або для своїх дітей квартиру чи будинок, ви, напевно, замислювалися над такими питаннями: де саме має бути розташовано житло, з чого воно збудоване? Чи є можливість гнучкого розтермінування під 0%?

Які можливості дає планування для втілення ваших дизайнерських фантазій, та наскільки житло буде зручним всім членам вашої сім’ї?

Чому зростає попит на заміське житло?

У зв’язку з загостренням екологічних проблем, попит на будинки, розташовані в природньому середовищі поблизу парків або лісів, зараз зростає у всьому світі, це ми вже можемо побачити на прикладі європейських країн.

В Україні також за останні роки поступово зростає попит на заміське житло. Наприклад, в 2019 році кількість котеджних містечок збільшилась на 12%, в порівнянні з 2018 роком, в якому зафіксовано зростання на рівні 5% від 2017 року. Вартість заміського житла котеджного типу тільки під Києвом протягом 2019 року зросла на 2,5%. З початку 2020 року, попит на заміське житло зріс на 5% відносно минулого року за той самий період.

Ця тенденція буде з часом тільки зростати, бо житло в місті, крім розвиненої інфраструктури навколо будинків, не буде мати суттєвих переваг над заміським житлом. Давайте розбиратися, чому так.

Чому все більше українців останнім часом більше купують житло в передмісті?

Люди, цінуючи своє здоров’я, комфорт та безпеку, все частіше віддають перевагу заміським будинкам та квартирам. Вибір покупців падає насамперед на проєкти, які розташовані в екологічних місцях, та в межах швидкого та зручного доїзду до міста. Від місця розташування житла залежить безпосередньо якість життя, а це, в першу чергу, здоров’я.

Основними перевагами заміського житла є:

  • Суттєво краща екологія в порівнянні з загазованістю в місті – прямий вплив на здоров’я (як повітря, так і якість питної води);
  • Безпека для ваших дітей та інших членів сім’ї – закрита територія та охорона 24/7;
  • Менша кінцева вартість житла в порівнянні з міськими квартирами, які при меншій площі значно дорожчі.

Про рівень проєкту також може свідчити закладені в ньому можливості для розвитку дітей. Обов’язковим стандартом на сьогоднішній день є наявність ігрових майданчиків.

Ми вже писали ^(http://zaxid.net/misto_za_mistom_koroleva_gora__kotedzhne_mistechko_z_rozvinutoyu_vlasnoyu_infrastrukturoyu_n1498999) на нашому сайті про ЖК Королева гора, якій реалізовує польська компанія ^(http://zaxid.net/polskiy_zabudovnik_investuye_u_rozvitok_zhitla_poblizu_lvova_n1496922) Lighthouse Development, цей проєкт відповідає всім вищезгаданим параметрам, а також гарантує своїм мешканцям:

  • відсутність міського шуму,
  • іншої забудови перед вашими вікнами,
  • свій гараж або паркінг,
  • більше варіантів для розваг та розвитку ваших дітей, а це включає не тільки ігровий майданчик, а також дитячий садок та навіть центр розвитку,
  • більше корисного простору та можливостей всередині помешкань – від планування та дизайну, до встановлення різних варіантів опалення, а також всі інші переваги життя на природі.

Жити в котеджному містечку Королева гора ^(https://korolevagora.com/), це все одно що жити в Карпатах, в сучасному будинку або в квартирі комфорт-класу на межі національного заповідника в 15 хв їзди від Львова!

Що треба зробити щоби жити на природі?

Компанія Lighthouse Development продовжує втілювати свій технічно непростий, але дуже потрібний та своєчасний проєкт для цінителів здорового способу життя, і зробить все можливе для задоволення своїх клієнтів.

На сьогоднішній день направду це один з найцікавіших в співвідношенні «можливості-ціна-якість» проєкт у Львівській області. Взяти хоча б те, що містечко знаходиться в оточенні лісів, а це гарантоване свіже і чисте повітря цілий рік, чиста джерельна вода, енергоефективні якісні будинки, спроєктовані з любов’ю, в яких вашій родині буде завжди затишно, комфортно, та безпечно жити.

Важливим є те, що комплекс завдяки унікальному розташуванню ідеально підходить людям з алергіями, астмою та гіпертонією. Природнє поєднання чистого повітря, води та енергії лісів, буде дарувати вам радість та наповнювати вас та ваших рідних енергією щодня.

Якщо у вас вже є необхідність в придбанні житла для себе, для батьків або для своїх дітей, є можливість його покращити, можливо ви шукаєте варіант для вигідних інвестицій – тоді слід вибирати серед таких варіантів як вищезгаданий проєкт, тому що зволікання, як правило, закінчується тим, що житла, яке вам підходить, може просто вже не бути, або буде за значно дорожчими цінами в зв’язку з безумовним зростанням попиту на такий тип помешкань та собівартості будівництва. Вже настав час жити в гармонії з природою комфортно та безпечно. Купуючи житло в ЖК Королева гора ^(https://korolevagora.com/), ви точно отримаєте те, що ви хотіли.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter