Суд звільнив від відбування покарання 27-річного водія за смертельну ДТП з фурою. Водій заснув за кермом та в’їхав у фуру

Аварія трапилася 22 серпня 2020 року

Жовківський районний суд Львівської області звільнив від відбування покарання 27-річного водія Volkswagen Passat, який спричинив смертельну аварію з вантажівкою біля Жовкви. Йому призначили три роки іспитового терміну.

Аварія трапилася ^(https://zaxid.net/27_richniy_vodiy_volkswagen_passat_sprichiniv_smertelnu_lobovu_dtp_z_furoyu_na_zhovkivshhini_n1506721?fbclid=IwAR0lHoFObnXisdmHO3on-ZE9YMDit9oQ8gF3l9b4Lwt1RcW-0QS2OHNGAqA) 22 серпня 2020 року. Як ідеться в матеріалах справи, 27-річний водій автомобіля Volkswagen Passat їхав по трасі Тернопіль – Львів – Рава-Руська й поблизу села Смереків, біля Жовкви, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з вантажівкою. Унаслідок аварії загинула пасажирка Volkswagen Passat, 46-річна жителька села В’язова. За кермом фури був громадянин Туреччини.

Водій Volkswagen Passat у суді свою провину визнав повністю. Під час засідання суду розповів, що того дня, після нічної зміни на хлібокомбінаті, де він працював, їхав додому разом із колегою. За його словами, після роботи він був втомлений і на момент зіткнення з фурою був втомлений і заснув, а обставин ДТП не пам’ятає.

Після аварії водій виплатив родичам загиблої 30 тис. грн моральної компенсації. Рідні жінки попросили суворо його не карати.

Враховуючи обставини, суддя Жовківського районного суду Роман Ясиновський визнав ^(https://reyestr.court.gov.ua/Review/94405381?fbclid=IwAR1Hefo3gO-HjccXsqNPVV70qUVFE22WL_fE8yYQQaUZGbp3m8boUPZSoPA) 27-річного чоловіка винним за ч. 2 ст. 286 ККУ та призначив йому 5 років позбавлення волі, втім від відбування покарання його звільнив. Впродовж трьох років він має періодично з’являтися до органів державної пенітенціарної служби та повідомляти про зміну місця проживання чи роботи. Крім цього, він має сплатити 5,7 тис. грн судових витрат. На це рішення родичі загиблого протягом 30 днів ще можуть подати апеляцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми