Соціологи розповіли, які політичні сили долають 5% бар’єр у Львові

23:59 13 жовтня 2020 р.

Львівщина перед виборами: у партій Порошенка і Тимошенко додалось симпатиків, у Садового – поменшало.

Соціологи провели нове дослідження і, порівнявши його із серпневим, дійшли такого висновку: найліпші шанси потрапити до Львівської ОТГ мають депутати від «Європейської Солідарності», «Самопомочі», «Батьківщини» і «Свободи»., пише DailyLviv. ^(https://dailylviv.com/news)

— За останні два місяці зросла «Європейська Солідарність» з 26,8% до 28,1%. Дещо впала Самопоміч — з 13,6% до 10,3% . На третьому місці,за нашим опитуванням, перебуває «Батьківщина», яка також зросла до  7,6% з 6,7%. Так само 6,7%  має нині «Свобода» (було 6,5%). Це основні сили, які досить твердо стоять на позиції подолання 5% бар’єру, — повідомив директор Центру Петро Жук.

Експерти Центру з інформаційних проблем територій також відзначають зростання симпатій виборців до таких партій, як «Голос», «Варта», «Сила і честь», «Слуга народу».

Проте, на їхню думку, наразі не можна стверджувати, що котрась із цих сил подолає бар’єр і стане прохідною.

Довідка:

Аудиторія: мешканці Львова від 18 років і старші. Еквівалентна пропорційна вибірка, що відповідає соціальній та віковій структурі населення Львова, складає 610 респондентів. Допустима похибка 3% при 90%-му рiвнi довiр’я за Стьюдентом. Метод опитування: телефонні інтерв’ю на основі випадкової вибірки телефонних номерів. Термін проведення: 10 -12 жовтня 2020.

Усвідомили небезпеку: кількість львів’ян, стурбованих через коронавірус, за два місяці зросла удвічі. ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/usvidomyly-nebezpeku-kilkist-lvivyan-sturbovanykh-cherez-koronavirus-za-dva-mistsyatsi-zrosla-udvichi-86884)

Відео: Львівський пресклуб