Секретарем Львівської міської ради обрали Маркіяна Лопачака

11:52 23 грудня 2020 р.

У середу, 23 грудня, відбувається засідання Львівської міської ради восьмого скликання.

Сьогодні депутати обрали таємним голосуванням нового секретаря міської ради. Ним став Маркіян Лопачак — депутат міськради від ВО «Свобода». Його кандидатуру запропонував міський голова Андрій Садовий. Фактично він погодився на кандидата від так званої ситуативної депутатської більшості ^(https://dailylviv.com/news/polityka/u-lvivskii-miskii-radi-sformovano-5-deputatskykh-fraktsii-dvi-velyki-i-try-mali-88302) (фракції «Європейська солідарність», «Свобода», «Варта»), котра лобіювала обрання Лопачака.

Про це повідомляє DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

За нього таємно проголосував 41 депутат Львівської міської ради. 

Депутати сьогодні також оберуть голів депутатських комісій і створять комісію для напрацювання нового регламенту ради. 

Як відомо, перше засідання сесії відбулося без участі міського голови Андрія Садового, який на той час ще не склав присягу. 

Друге — урочисте — засідання сесії новообраної ЛМР провели 4 грудня. На ньому міський голова і новообрані депутати склали присягу. Потім Андрій Садовий захворів на коронавірус, через що продовження засідання сесії двічі переносилося.

Дотепер обов’язки секретаря ЛМР виконував Анатолій Забарило, обраний на попередніх виборах від «Громадянської позиції».  

Сьогодні у Харкові відбувається похорон міського голови Геннадія Кернеса, який помер у Німеччині під час лікування. 

У Львівській міській раді сформовано 5 депутатських фракцій: дві — великі і три — малі ^(https://dailylviv.com/news/polityka/u-lvivskii-miskii-radi-sformovano-5-deputatskykh-fraktsii-dvi-velyki-i-try-mali-88302)

Цього тижня міський голова Львова хоче обрати секретаря, комісії і затвердити бюджет-2021 ^(https://dailylviv.com/news/polityka/tsoho-tyzhnya-miskyi-holova-lvova-khoche-obraty-sekretarya-komisiyi-i-zatverdyty-byudzhet-2021-88254)