Свято музики у Львові цього року присвятять медикам

%d1%81%d0%b2%d1%8f%d1%82%d0%be-%d0%bc%d1%83%d0%b7%d0%b8%d0%ba%d0%b8-%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d1%86%d1%8c%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%80%d0%be%d0%ba%d1%83-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%81%d0%b2-2

Музиканти виступатимуть на балконах та інших локаціях, які не передбачають великого скупчення людей

У неділю, 21 червня, випадає два свята одночасно — День музики та День медичного працівника. Львів поєднає ці два свята: виступи музикантів організують біля лікарні швидкої допомоги. Там же відкриють мурал, присвячений медикам для висловлення вдячності за їхню роботу.

Як повідомляє ^(https://city-adm.lviv.ua/news/culture/279706-tsohorich-sviato-muzyky-u-lvovi-bude-prysviachene-podiatsi-likariam) прес-служба ЛМР, на муралі зображено лікарку, яку намалював хлопчик і знизу написав слово «дякую». На її халаті видно силует Львова. З другого боку дівчинка випускає синьо-жовтого повітряного змія, що символізує надію. Ці два малюнки з’єднує кардіограма.

Мурал «Подяка лікарям ^(https://zaxid.net/u_lvovi_na_stini_budivli_likarni_shvidkoyi_dopomogi_malyuyut_mural_u_podyaku_medikam_n1503489)» висотою 21 метр нанесли на фасаді операційного блоку лікарні. Офіційно його відкриють в неділю о 13:00. Львів’яни та музиканти, які беруть участь в Святі музики, подякують медикам за важку працю у часи боротьби з коронавірусом.

«Відкривати мурал ми будемо під музику семи музикантів оркестру Львівської філармонії. Цей символізм і подяка лікарям. Він залишиться на роки для того, щоб ми завжди пам’ятали про цей нелегкий період і цінували працю медиків», — сказала Наталія Бунда, директорка депаратменту розвитку Львівської міської ради.

Загалом у Святі музики у Львові візьмуть участь 110 музикантів на 48 локаціях міста. Щоправда, усіх закликають не забувати про карантин, дистанцію і безпеку. Для дотримання обмежень використають балкони ^(https://zaxid.net/chetvero_muzikantiv_vlashtuvali_dzhazoviy_kontsert_na_balkoni_u_tsentri_lvova_video_dnya_n1500748) та локації, які не передбачають великих скупчень людей.

«Основна концепція цьогорічного Свята музики — це виступи музикантів на балконах для того, що люди могли слухати музику, дотримуючись соціальної дистанції та дотримання карантинних вимог. Всі музиканти є дуже свідомими, тому будуть одягнені у маски та дотримуватимуться дистанції. Ми готові, тому запрошуємо львів’ян насолоджуватись музикою як на вулицях міста, так і онлайн», — запросила директорка Свята музики у Львові Марія Михайлик.

З детальною програмою Свята музики у Львові можна ознайомитись тут ^(https://fetedelamusique.lviv.ua/programm/).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter