Святослав Вакарчук склав мандат народного депутата. Лідер партії «Голос» повторив свій вчинок 12-річної давності

%d1%81%d0%b2%d1%8f%d1%82%d0%be%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2-%d0%b2%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%80%d1%87%d1%83%d0%ba-%d1%81%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%b2-%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d1%82-%d0%bd%d0%b0%d1%80%d0%be-2

Святослав Вакарчук пояснив, що залишиться в політиці і далі працюватиме в партії «Голос»

Народний депутат Святослав Вакарчук ^(https://zaxid.net/svyatoslav_vakarchuk_tag45711/) публічно склав мандат народного депутата. Про це рішення він заявив у четвер, 11 червня, під час брифінгу у Маріїнському парку у Києві.

Вакарчук заявив, що пішов в політику для того, аби привести в парламент нових людей.

«Я вважаю свою місію частково виконаною. Я вважаю, що ми привели прекрасну фракцію у парламент, яка тільки починає своє життя. І особливо зараз нас чекає ще багато важливих політичних подій попереду. Завершуючи цей етап своєї місії сказати, хочу сказати, що наступний мій етап – це зробити так, щоб молоді люди ставали якомога більше справжніми лідерами майбутнього. Тому у моїх планах великий освітній проект, про який я розповім пізніше. А поки що, підсумовуючи цю частину, хочу сказати, що сьогодні зареєстрував заяву про складання повноважень народного депутата України», – заявив Святослав Вакарчук.

Він також розповів, що прийняв це рішення з кількох міркувань: щоб партія перестала асоціюватися із ним персонально, а також, щоб позбавити її частини критики.

При цьому Вакарчук наголосив, що надалі продовжуватиме політичну діяльність, зокрема діяльність у партії «Голос» ^(https://zaxid.net/zamist_svyatoslava_vakarchuka_partiyu_golos_ocholila_kira_rudik_n1499083).

«Це рішення ніяким чином не означає, що я припиняю свою політичну діяльність або припиняю свою діляьність у партії «Голос». Ми є однією командою, у нас попереду грандіозні плани. І я хотів би звернутися до виборців партії «Голос». Нам зараз дуже потрібна ваша підтримка. Також я хотів би звернутися до своїх персональних хейтерів та ворогів. Ви можете продовжувати безуспішно лити свій бруд на мене. Я поблажливо до цього ставлюся. Але припиніть рухати мою партію. Тому план такий: я відходжу в сторону, ви зі своїм лайном – за мною, а партія – йде вперед», – додав Вакарчук.

Зараз місце Святослава Вакарчука ^(https://zaxid.net/svyatoslav_vakarchuk_tag45711/) має зайняти 31-річна киянка Аліна Свідерська, яка йшла під 19 номером у партійному списку.

Нагадаємо, партія «Голос» ^(https://zaxid.net/partiya_golos_tag53228/) була створена наприкінці травня 2019 року. На виборах до парламенту «Голос» набрав 5,83% голосів і, враховуючи мажоритарників, отримав 20 мандатів. До того Святослав Вакарчук вже один раз був народним депутатом: у 2007 році він пройшов до парламенту за списком блоку «Наша Україна – Народна самооборона», однак через рік, у вересні 2008 року, склав депутатські повноваження.

Як свідчить оприлюднене 11 червня соціологічне дослідження КМІСу, зараз партія «Голос» має рейтинг 3,8% (серед тих, хто визначився за кого голосувати).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter