Санкції проти холдингу телеканалів Тараса Козака готували 8 місяців

Санкції проти Тараса Козака зумовлені підозрою у фінансуванні тероризму

Запровадження санкцій проти народного депутата від «Опозиційної платформи за життя» (ОПЗЖ) Тараса Козака ^(https://zaxid.net/taras_kozak_tag45939/newsfrom44/) та телеканалів зі сфери впливу кума Путіна Віктора Медведчука готувалось упродовж майже 8 місяців. Про це заявив секретар Ради національної безпеки України Олексій Данілов ^(https://zaxid.net/oleksiy_danilov_tag54303/), пише «Українська правда ^(https://www.pravda.com.ua/news/2021/02/5/7282471/)».

«Рішення готували дуже-дуже ретельно. Робота почалася ще влітку минулого року. Апарат Ради нацбезпеки та оборони дуже ретельно відстежує все, що відбувається в інформаційному просторі. Нам було зрозуміло, що це не засоби масової інформації, а суто пропагандистська машина Російської Федерації», – сказав він.

За словами Данілова, з кожним днем в РНБО отримував все більше і більше додаткової інформації щодо фінансування антиукраїнської риторики на цих телеканалах.

«Нам стало цілком зрозуміло, що це дуже небезпечна для країни ситуація, коли вони можуть перейти вже певну межу. Те, що вони робили, це не ЗМІ… це елементи гібридної війни, інформаційний терор проти нашої держави, який розгорнула Російська Федерація з використанням своїх поплічників», – розповів Данілов.

За його словами, до того часу, поки не були зібрані всі матеріали стосовно діяльності цих осіб безпосередньо на території РФ, влада не могла прийняти рішення, інакше б наразитися на небезпеку відміни таких рішень.

«Ці рішення відмінити буде вже неможливо, тому що те, що зібрали наші служби, те, що за нашим завданням відпрацьовано протягом майже 8 місяців матеріалів, вони були реалізовані в той час, коли були готові. Ніякої конспірології», – сказав він.

Як інформував ZAXID.NET, увечері 2 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти трьох телеканалів ^(https://zaxid.net/zelenskiy_zaprovadiv_sanktsiyi_proti_lvivskogo_nardepa_tarasa_kozaka_n1513866): ZIK, «112 Україна» і NewsOne. На цих телеканалах регулярно лунала антиукраїнська риторика від запрошених на ефіри гостей. Зокрема, вони стали майданчиками для вільних висловлювань представників режиму четвертого президента України Віктора Януковича.

Цим же рішенням Зеленський ввів санкції проти власника цих телеканалів – народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Тараса Козака. Санкції проти Козака зумовлені підозрою у фінансуванні тероризму ^(https://zaxid.net/zmi_nazvali_imovirni_pidstavi_zaprovadzhennya_sanktsiy_proti_tarasa_kozaka_n1513873).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter