Самбірська міськрада відмовилася посилювати карантин через червоний рівень небезпеки. Місцеві депутати вважають, що рішення державної комісії ТЕБ і НС не відповідає реальній ситуації із Covid-19 у місті

%d1%81%d0%b0%d0%bc%d0%b1%d1%96%d1%80%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0-%d0%bc%d1%96%d1%81%d1%8c%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b0-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%bc%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bb%d0%b0%d1%81%d1%8f-%d0%bf%d0%be-2

Самбірська міськрада відмовилася посилювати у місті карантин

Самбірська міська рада на Львівщині відмовилася виконувати рішення державної комісії ТЕБ і НС від 13 серпня, яким у цьому місті встановлено червоний ^(https://zaxid.net/lvivska_oblast_pomarancheviy_riven_nebezpeki_i_zeleniy_pravila_n1505740) – найвищий рівень епідеміологічної небезпеки, який вводить суттєві карантинні обмеження. Це рішення місцеві депутати прийняли у понеділок, 17 серпня, у той час, коли під стінами мерії тривав пікет кількох десятків підприємців з вимогою не забороняти їм працювати.

Своїм рішенням самбірські депутати вирішили, що рішення державної комісії ТЕБ і НС про віднесення Самбора до червоної зони епідеміологічної небезпеки суперечить Конституції, а відтак громадському транспорту та підприємцям, зокрема, зі сфери торгівлі та громадського харчування, дозволили працювати у звичному режимі, але з дотриманням карантинних вимог.

Самбірська міськрада закликала поліцію утриматись від притягнення до відповідальності підприємців, які продовжуватимуть працювати, порушуючи рішення державної комісії ТЕБ і НС.

Окрім того, депутати прийняли звернення до президента, міністра охорони здоров’я та голови ЛОДА щодо скасування червоного рівня епідеміологічної небезпеки у Cамборі, оскільки вважають, що воно не відповідає реальному стану справ із захворюваністю на Covid-19.

Рішення Самбірської міськрали має затвердити на своєму засіданні міська комісія ТЕБ і НС.

Як повідомлялося, державна комісія ТЕБ і НС 13 серпня вирішила ^(https://zaxid.net/lvivska_oblast_pomarancheviy_riven_nebezpeki_i_zeleniy_pravila_n1505740) встановити помаранчевий рівень епідемічної небезпеки по всій території Львівської області. Натомість у Самборі встановили червоний, найвищий рівень епіднебезпеки.

Відповідно до цього рішення, у Самборі заборонено працювати закладам культури, харчування, ТРЦ та іншим розважальним закладам, фітнес-центрам і басейнам, дитячим таборам та більшості магазинів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter