Садовий закликав Синютку взяти участь у дебатах на Суспільному

До теми

Обидва кандидати на посаду мера Львова мають підтвердити свою участь у дебатах до 11 листопада включно, наразі погодився лише Садовий

Мер Львова Андрій Садовий ^(https://zaxid.net/andriy_sadoviy_tag51526/) звернувся 11 листопада до претендента на цю посаду Олега Синютки ^(https://zaxid.net/oleg_sinyutka_tag47155/) із закликом взяти участь у прямих теледебатах ^(https://zaxid.net/teledebati_tag52118/) в ефірі суспільного мовника UA:Львів, запланованих на 18 листопада. Раніше Суспільне просило підтвердити участь обох кандидатів до 11 листопада включно.

«Я пропоную своєму опоненту припинити ховатись за спинами старших наставників, якихось секундантів та інших людей з непевною репутацією. Я категорично проти проведення дебатів на будь-якому приватному медіа. За останні півроку ми всі побачили якість роботи телеканалів ваших однопартійців. Вибачте, але це рівень російської пропаганди. Олеже Михайловичу, прийміть запрошення від Суспільного і розкажіть в прямому ефірі про місто, в якому так хочете жити», – заявив ^(https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/posts/3659010120805183) у Facebook Андрій Садовий.

Нагадаємо, раніше Олег Синютка ^(https://zaxid.net/oleg_sinyutka_tag47155/) і представник його виборчого штабу нардеп Микола Княжицький ^(https://zaxid.net/mikola_knyazhitskiy_tag52560/) неодноразово висловлювали ^(https://zaxid.net/oleg_sinyutka_gotoviy_brati_uchast_u_teledebatah_lishe_za_groshi_n1510107) претензії до формату теледебатів ^(https://zaxid.net/teledebati_tag52118/) на Суспільному, пропонуючи натомість Садовому провести дебати на іншому майданчику, однак не конкретизуючи подробиць. UA:Львів ^(https://zaxid.net/suspilne_ualviv_lodtrk_tag46537/) у свою чергу уже оголосило ^(https://zaxid.net/suspilne_povidomilo_pro_gotovnist_provesti_teledebati_bez_sinyutki_n1510343), що у випадку відмови одного з кандидатів, теледебати все одно відбудуть, але у скороченому форматі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми