Рейтинг підтримки Садового на виборах мера Львова зріс до 41%. Серед фаворитів виборчої гонки відбулися зміни

Мер Львова Андрій Садовий і голова Львівської ОДА Олег Синютка під час віче з нагоди дня народження Степана Бандери, 1 січня 2018 року

Соціологи зафіксували зміни у трійці фаворитів виборчої кампанії на посаду мера Львова. Олег Синютка піднявся на друге місце з результатом 20%, випередивши Руслана Кошулинського (16%). Лідером виборчих рейтингів залишається Андрій Садовий, підтримка якого серед львів’ян зросла до 41%.

Як свідчать опубліковані 11 вересня результати ^(https://fama.agency/polityka/rejtyngy-kandydativ-na-posadu-golovy-lvivskoyi-otg-veresen-2020-r/) опитування львівської соціологічної агенція Fama, проведеного на замовлення громадської організації «Варта» протягом 1-7 вересня, за три місяці, що минули з часу попереднього опитування ^(https://zaxid.net/sotsiologi_vpershe_zamiryali_reytingi_na_viborah_u_lvivskiy_otg_n1504694), рейтинги зросли у чинного мера Андрія Садового ^(https://zaxid.net/andriy_sadoviy_tag51526/) (+6%) і у колишнього голови ЛОДА Олега Синютки ^(https://zaxid.net/oleg_sinyutka_tag47155/) (+8%), натомість рейтинг одного із лідерів ВО «Свобода» Руслана Кошулинського ^(https://zaxid.net/ruslan_koshulinskiy_tag46823/) залишився на попередньому рівні.

Близький до трійки фаворитів і лідер «Варти» Ігор Зінкевич ^(https://zaxid.net/igor_zinkevich_tag52928/), потенційна підтримка якого зросла до 11% (+4% порівняно з червневим опитуванням ^(https://zaxid.net/sotsiologi_vpershe_zamiryali_reytingi_na_viborah_u_lvivskiy_otg_n1504694)).

Інші кандидати на посаду голови Львівської ОТГ наразі мають значно менші рейтинги: Ярослав Рущишин ^(https://zaxid.net/yaroslav_rushhishin_tag53225/) – 3% (-1%), Оксана Юринець ^(https://zaxid.net/oksana_yurinets_tag52425/) – 3% (без змін), Ігор Васюник ^(https://zaxid.net/igor_vasyunik_tag52869/) – 2% (-2%), Володимир Гірняк ^(https://zaxid.net/volodimir_girnyak_tag52927/) – 1% (-1%). Вперше в опитуванні з’явилися кандидати від «Слуги народу» Тарас Кльофа ^(https://zaxid.net/taras_klofa_tag53307/) (1%) і кандидатка від УГП Юлія Гвоздович ^(https://zaxid.net/yuliya_gvozdovich_tag53320/) (1%).

Нагадаємо, що у липні соціологічна група «Рейтинг» моделювала результати другого туру ^(http://ratinggroup.ua/research/regions/obschestvenno-politicheskie_nastroeniya_zhiteley_lvova.html) виборів голови Львівської ОТГ, який відбудеться якщо у першому турі жоден з кандидатів не набере більше 50% голосів.

***

Опитування проведене соціологічною агенцією Fama ^(https://fama.agency/)​ з 1 по 7 вересня 2020 року. Загалом було опитано 800 мешканців Львівської ОТГ, віком від 18 років. Вибіркова сукупність є репрезентативною до повнолітнього населення Львова. Опитування проводилось методом face-to-face інтерв’ю, за місцем поживання респондента.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter