Під час онлайн-концерту музиканти збиратимуть гроші на пам’ятник лідеру гурту «Лесик Band». Концерт відбудеться 11 червня – у день народження співака

%d0%bf%d1%96%d0%b4-%d1%87%d0%b0%d1%81-%d0%be%d0%bd%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%bd-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%86%d0%b5%d1%80%d1%82%d1%83-%d0%bc%d1%83%d0%b7%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b8-%d0%b7%d0%b1%d0%b8-2

Концерт відбудеться 11 червня – у день народження співака

Шанувальників творчості Лесика Дацюка, який був убитий у квітні цього року у Львові, запрошують на вечір пам’яті «Лесик band. Назавжди» ^(https://www.facebook.com/events/1534018686760935/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1591377974443462). Концерт, який зможуть онлайн переглянути всі охочі, відбудеться 11 червня. Початок о 20:00. Під час онлайн-концерту буде організовано збір коштів для встановлення монументу на могилі легендарного Лесика. До слова, 11 червня Олександр Дацюк святкував би свій 57-ий день народження.

Трансляція вечора пам’яті відбуватиметься на каналі «Lemberg online» на каналі Youtube ^(https://www.youtube.com/channel/UCp9n6D_ylH-6jbtS3T5i4BA?app=desktop) або на сторінці ^(https://www.facebook.com/LembergOnLine/) у Facebook.

У проекті «Лесик band. Назавжди» хіти Лесика ^(https://zaxid.net/oleksandr_datsyuk_pomer_hiti_lesik_band_online_video_slova_pisen_n1500566) отримають нове звучання.

Петро Луцишин, автор ідеї проекту, організатор, директор компанії Lutsyshyn Promo так згадує про співака: «Лесик не терпів фальші ні в музиці, ні в людях. Знав собі ціну. Працював лише з тими, кому міг довіритись. Співав так само як і говорив – своїм неповторним та упізнаваним сленгом, так як бачив і відчував, а не на догоду комусь. В тому, певно, і секрет успіху його пісень. Він був перфекціоністом в роботі, інтелігентним у житті. Не сприймав стандарти сучасного шоу-бізнесу, вважав його меншовартісним. А ще Лесик патологічно боявся літаків, тому не приймав замовлень від діаспори за океаном, яка його так чекала. Можливо тому в останні роки був трохи осторонь концертного життя. Ми встигли зробити далеко не все. Організовані мною концерти гурту Лесик Бенд, нажаль, виявилися останніми для нього».

Співак Тарас Гаврик виконає пісню «Горбатий» ^(https://www.youtube.com/watch?v=HXfxevf8t-k).

«У народі її ще називають «Машина тестьова». Я не думав про виконання іншої пісні, хоч організатори і пропонували. На цій пісні у мене відразу виникло відчуття ніби електрикою проводять по тобі, або «мурахи по шкірі». Я зрозумів, ця пісня повністю відповідає моїм пісням, які я пишу», – розповів Тарас Гаврик.

А Віктор Винник, український музикант, вокаліст та лідер рок-гурту «МЕРІ» поділився спогадами: «Уперше пісні гурту «Лесик бенд» я почув десь у «общазі» в Івано-Франківську під гітару на початку 90-их. Мені сподобалось. Це було щось між «Братами Гадюкіними», «Smokie» і міським місцями блатним романсом. Прості мелодії, але дуже хороші і дотепні тексти. Потім у мене звідкись з’явились два альбоми гурту на касетах, які я заслухав до дір. Я дуже зрадів, коли кілька років тому «Лесик бенд» відновився і продовжив концертувати. Повні зали свідчили, що зрадів не тільки я. На концерті ми бачились усього один раз і Лесик дуже сподобався мені як людина. Разом із ним у минуле пішла ціла епоха львівської музики 90-их, яку знали і любили. На концерті пам’яті мені запропонували виконати пісню «Моя Мері». Але пісні Лесика практично стали народними, тому вони ще довго будуть житии, а з ними й пам’ять про хорошу людину і класного виконавця»

Прозвучать і маловідомі пісні. Зокрема, одну із них виконає «Піккардійська Терція». Володимир Якимець, художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» розповів: «Виконаємо його авторську «Пісню про Львів». Наскільки мені відомо, ця річ не увійшла в жоден із його альбомів, а йде таким собі окремим треком. Історія цієї пісні така: на початку 2000-их Лесик звернувся до мене по аранжування до своєї нової пісні. Це і була «Пісня про Львів». Лесик брав безпосередню участь у цій роботі, відтак в аранжуванні поєдналися мої і його ідеї. Композиція вийшла іронічно-ностальгійною – як і більшість речей у творчості Лесика. Його завжди боліло серце за Львів, і на той момент такі у нього були думки про наше місто».

Ведучий концерту Остап Дроздов зазначив: «11 червня Лесик святкував би свій день народження. Я одразу хочу сказати, що це не буде траурний концерт, мінорний, трагічний концерт-реквієм, а концерт, який повністю асоціюється з Лесиком. Це буде концерт на усмішці, веселий, позитивний, життєрадісний. Концерт, який би мав зафіксувати усміхненого, веселого і такого батярського Лесика, якого пам’ятають його публіка і я».

Хіти легендарного львівського артиста також виконають фронтмени гуртів «Цвіт Кульбаби» Василь Марущак,«Wszystko» Зіновій Карач, група «Шейк», співаки Андрій Заліско, Олена Корнєєва, Ірина Доля, Давід Меладзе, Юрій Григораш та інші.

Нагадаємо, увечері у вівторок, 7 квітня, на зупинці громадського транспорту на вул. Героїв УПА у Львові невідомий з ножем напав ^(https://zaxid.net/u_lvovi_vbili_lidera_legendarnogo_rok_gurtu_lesik_band_n1500563) на музиканта, лідера гурту «Лесик Band ^(https://zaxid.net/oleksandr_datsyuk_pomer_hiti_lesik_band_online_video_slova_pisen_n1500566)» Олександра «Лесика» Дацюка, завдавши йому ножові удари у ділянку серця. Від отриманих ран 56-річний музикант помер у лікарні. Пізніше суд арештував ^(https://zaxid.net/sud_areshtuvav_pidozryuvanogo_u_vbivstvi_lidera_lesik_band__bezpritulnogo_n1500707) підозрюваного у вбивстві лідера «Лесик Band» безпритульного.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter