Підрозділи МВС переходять на посилений режим служби

%d0%bf%d1%96%d0%b4%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%b4%d1%96%d0%bb%d0%b8-%d0%bc%d0%b2%d1%81-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d1%85%d0%be%d0%b4%d1%8f%d1%82%d1%8c-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%b8%d0%bb%d0%b5%d0%bd-2

21:17 21 серпня 2020 р.

У зв’язку із запланованими святковими заходами з нагоди Дня державного прапора та Дня Незалежності України 22 серпня підрозділи Міністерства внутрішніх справ України переходять на посилений варіант несення служби.

Про забезпечення публічної безпеки та безпеки громадян в умовах карантину йшлося сьогодні під час наради ^(https://mvs.gov.ua/ua/news/33458_Pidrozdilu_MVS_gotovi_do_zabezpecheniya_publichnoi_bezpeku_pid_chas_masovyh_zahodiv.htm) під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ, 23 та 24 серпня планується проведення одразу кількох масових заходів, зокрема маршів.  

Відтак з 22 серпня особовий склад Міністерства внутрішніх справ переводиться на посилений варіант несення служби.

«Починають функціонувати ситуаційні центри. Ми готуємося до забезпечення громадської безпеки та залучаємо до безпекових заходів 4,5 тисячі правоохоронців Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій. Наша позиція – максимальна толерантність та діалог. Водночас – негайне реагування та рішучість при порушенні правопорядку та виникненні різних провокацій», – акцентував Сергій Яровий.

Перший заступник міністра внутрішніх справ наголосив на необхідності дотримання заходів безпеки у зв’язку із розповсюдження коронавірусної інфекції.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко зазначив, що під час святкових масових заходів велике навантаження припаде на поліцію діалогу.

Голова Нацполіції повідомив, що під час масових заходів будуть працювати поліцейські намети, де учасники акцій зможуть взяти воду та отримати необхідну допомогу.

Керівник поліції Києва Андрій Крищенко зазначив, що особовий склад столичної поліції готовий до виконання завдань із забезпечення правопорядку.

«Вже сьогодні ввечері підсилюємо патрульні наряди у місцях запланованих заходів. До несення служби для профілактики вчинення правопорушень, зокрема кишенькових крадіжок, також будуть залучені оперативні підрозділи», – повідомив Андрій Крищенко.