ПФК «Львів» може проводити домашні матчі в Тернополі. Причиною є суперечка з «Карпатами» щодо стадіону «Україна»

%d0%bf%d1%84%d0%ba-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2-%d0%bc%d0%be%d0%b6%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%be%d0%b4%d0%b8%d1%82%d0%b8-%d0%b4%d0%be%d0%bc%d0%b0%d1%88%d0%bd%d1%96-%d0%bc%d0%b0-2

Керівництво ПФК «Львів» заявило ^(http://pfclviv.com/andrij-pankiv-pozytsiya-karpat-meni-vidverto-nezrozumila/), що команда домашні матчі може проводити у Тернополі. Причиною стали ціни на оренду стадіонів у Львові. Керівництво «Карпат» за оренду стадіону «Україна» хоче 135 тис. грн. Щодо «Арени Львів», то там ціна за проведення одного матчу – 150 тис. грн.

«Наразі не знаю точно, де ми гратимемо, адже за відповідну ціну грати на стадіоні «Україна» не збираємося. Можливо, доведеться нам поїхати до Тернополя, де маємо вже напрацьований варіант та можемо за невеликі кошти і проживати, і харчуватися, і проводити свої поєдинки», – заявив генеральний директор ПФК «Львів» Андрій Паньків.

За його словами, проведення одного матчу в Тернополі обходиться команді втричі дешевше, аніж оренда стадіону у Львові. Нагадаємо, що в минулому сезоні ПФК «Львів» вже провів два матчі в Тернополі. Тоді причиною стало те, що через запровадження карантину у Львові, тут не дозволили проводити футбольні матчі.

При цьому керівництво клубу підтримує ідею щодо повернення стадіону «Україна» в комунальну власність. Поки він перебуває в оренді в «Карпат». Ідею про повернення стадіону озвучив президент ФК «Рух» та депутат Львівської міської ради Григорій Козловський. Водночас його команда матчі УПЛ проводитиме ^(https://zaxid.net/ruh_domashni_matchi_upl_provoditime_na_areni_lviv_n1507226) на «Арені Львів».

Коли саме керівництво «Львова» прийме остаточне рішення щодо домашнього стадіону – поки невідомо. Найближчі два матчі команда проведе на виїзді – 12 вересня проти «Колоса» та 19 вересня проти «Динамо». А вже у четвертому турі УПЛ (базова дата 26 вересня) вдома прийме «Зорю»

«Запасний варіант у нас завжди є – це стадіон у Тернополі, який ми на сезон також заявили. Будемо думати. Щодо «Арени Львів», то вона теж висунула свої умови. Якщо гратимуть і «Рух», і ПФК «Львів» на цьому стадіоні, то чекатимемо адекватної пропозиції, реальної ціни, яку зможемо заплатити», – підсумував Андрій Паньків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter