Призначено директора Львівської обласної психлікарні «Заклад». Цю лікарню обласні депутати раніше хотіли реорганізувати, однак безуспішно

%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d1%87%d0%b5%d0%bd%d0%be-%d0%b4%d0%b8%d1%80%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%be%d1%80%d0%b0-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d1%97-%d0%be%d0%b1%d0%bb-2

Юрій Шипов очолюватиме лікарню упродовж наступних п’яти років

Львівська облрада призначила директором Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» Юрія Шипова. Відповідне рішення депутати ухвалили на сесії у четвер, 4 червня.

«Призначити Шипова Юрія Олександровича директором комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» строком на п’ять років з 09.06.2020», – йдеться у рішенні.

Під час обговорення на сесії окремі депутати висловили застереження щодо Юрія Шипова, який восени минулого року, коли обласна влада мала намір реорганізувати цю лікарню, був у рядах активістів, які протестували проти такого рішення. Зокрема, голова медичної комісії Ігор Ковальчук та голова облради Олександр Ганущин висловили сумніви у тому, що лікарня зможе успішно функціонувати на другому етапі медичної реформи, коли лікарні фінансуються з НСЗУ.

Спершу для призначення директора лікарні забракло кількох голосів, однак депутати повернулися до цього питання і пітримали його з другої спроби.

41-річний Юрій Шипов – стоматолог за освітою. Двічі був депутатом Миколаївської райради, на сьогодні депутат Тростянецької ОТГ. Деякий час виконував обов’язки директора Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад».

Нагадаємо, восени 2019 року обласні чиновники і депутати розглядали питання реорганізації психіатричної служби області. Планувалося об’єднати дві психіатричні лікарні — Львівську обласну психіатричну лікарню «Заклад», що у с. Заклад Миколаївського району, та Львівську обласну клінічну психіатричну лікарню, що на вул. Кульпарківській, 95 у Львові.

Цим же рішенням планувалося змінили місце реєстрації Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні з вул. Кульпарківської, 95 у Львові на вул. Січинського 1-б у с. Заклад Миколаївського району. Тобто, податки мали йти не у бюджет Львова, де фактично розміщена лікарня, а у Тростянецьку громаду, у складі якої є село Заклад.

Ініціатива про реорганізацію викликала протести працівників лікарні «Заклад» і в результаті для прийняття такого рішення забракло голосів ^(https://zaxid.net/dlya_zmini_reyestratsiyi_lvivskoyi_psihlikarni_zi_lvova_u_selo_zabraklo_odnogo_golosu_n1493170) депутатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter