«ПриватБанк» дозволив знімати готівку з карток через каси магазинів і кафе. Перед отриманням готівки через касу торгового закладу в ньому необхідно щось купити

%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%ba-%d0%b4%d0%be%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%b8%d0%b2-%d0%b7%d0%bd%d1%96%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b8-%d0%b3%d0%be%d1%82%d1%96%d0%b2-2

Найбільший в Україні банк – державний «ПриватБанк ^(https://zaxid.net/privatbank_vidmovivsya_vid_obovyazkovogo_druku_chekiv_u_svoyih_pos_terminalah_n1500628)» запустив в Україні новий сервіс, який дозволяє отримати готівку під час оплати покупок банківською карткою на касі супермаркетів та інших торгових закладів, без необхідності використовувати банкомати. Раніше така послуга працювала лише у касах деяких АЗС.

Скористатися послугою «Готівка на касі» можуть власники будь-якої картки «ПриватБанку», за винятком кредитних карток, а також власники карток інших банків, якщо їхні банки дали дозвіл на використання послуги.

Для того, щоб отримати готівку на касі торгової точки, покупцеві необхідно лише оплатити товар чи послугу банківською карткою та повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Мінімальна сума – не має обмежень. Підтвердження такої операції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача, пояснила ^(https://privatbank.ua/news/2020/6/9/1220) у вівторок, 9 червня, прес-служба «ПриватБанку».

Комісія за користування послугою відсутня. Але якщо комісія передбачена умовами картки, то її розмір буде таким самим, як і під час зняття готівки у банкоматах, сказано в описі ^(https://privatbank.ua/hotivka-na-kasi) послуги.

У прес-службі банку додали, що наразі отримати готівку з картки ПриватБанку можна у POS-терміналах 65 тис. українських торгових точок, які підключено до сервісу «Готівка на касі». У подальшому новий сервіс охоплюватиме ширшу партнерську мережу, «щоб послуга була максимально відкритою і доступною для держателів карток різних банків у всіх торгових точках України»,– додали у «ПриватБанку».

Нагадаємо, що національний банк України розробив постанову ^(https://zaxid.net/natsbank_dozvolit_ukrayintsyam_otrimuvati_gotivku_z_kartok_u_kasah_magaziniv_n1493083), яка надає можливість власникам платіжних карток отримувати з них готівку у касах магазинів та закладів харчування у листопаді 2019 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter