Послаблення карантину на Львівщині знову відклали. Залишаються в силі заборони щодо роботи громадського транспорту та дитсадків

%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b1%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd%d1%83-%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%89%d0%b8%d0%bd%d1%96-%d0%b7-2

Карантинні заходи у Львівській області продовжили щонайменше до понеділка, 1 червня, зважаючи на статистику захворюваності та смертності від Covid-19. На Львівщині наразі не застосовуватимуть послаблення, дозволені урядом, щодо приміських та міжміських маршруток, відновлення роботи дитсадків та готелів, а також відвідування релігійних заходів.

Відповідне рішення прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні у п’ятницю, 29 травня.

Як повідомив заступник голови ЛОДА Тарас Грень за підсумками засідання комісії, усі діючі карантинні обмеження продовжили «щонайменше до понеділка,1 червня».

«Рішенням комісії ТЕБ і НС карантинні обмеження не зняті. Наступне засідання відбудеться 1 червня. Якщо не буде достатніх підстав для зняття карантинних обмежень, вони будуть далі існувати», – повідомив Тарас Грень.

Він пояснив, що протягом наступних днів продовжує діяти заборона щодо роботи приміського і міжміського транспорту та дитсадків. Перевезення продовжують здіснюватися у режимі спецперевезень.

Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис підтримав рішення комісії, зазначивши, що показники виявлених хворих на Covid-19 та збільшення госпіталізованих у стаціонарах наразі не дозволяють послабити карантин.

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення про послаблення карантину ^(https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-uhvaliv-rishennya-pro-poslablennya-karantinu-z-22-travnya) з 22 травня лише у тих регіонах, де це дозволяє ситуація із захворюваністю на коронавірус. За офіційними даними ^(https://moz.gov.ua/article/news/pokazniki-dlja-poslablennja-protiepidemichnih-zahodiv-?fbclid=IwAR0f4eKU-aDko7YD2OMZCFXIfaEIY3-9SmhW-TkQHTribACl5I17UiMaeTA) МОЗ, станом на 29 травня рівень захворюваності на Львівщині не дозволяє області переходити до другого етапу послаблення карантину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter