Понад 150 працівників міськради розчищали лопатами центр Львова. Виходити на зимову толоку чиновники та посадовці готові щодня

У понеділок, 8 лютого, більше 150 працівників львівської мерії вийшли розчищати центр міста. Лопатами вони розкидали сніг і біля Ратуші, і вздовж прилеглих вулиць.

«Ми робимо це не тільки для двірників, а ще самі для себе. Я вранці вийшла з дому, було по коліна снігу. Таку ж ситуацію спостерігала тут, біля церкви Андрія. Зараз прибираю й завтра, якщо не насипле багато, йтиму прибраною стежиною», — розповіла начальниця управління зовнішніх зв’язків і промоції Тетяна Хабібрахманова.

Прочистити кучугури у центрі Львова своїм підлеглим запропонував мер Андрій Садовий. Озброїтись лопатами він закликав кожного львів’янина. Каже, така робота — не лише користь для здоров’я містян, а ще результат, яким пишаєшся.

«Коли є такі снігопади, то в цивілізованих країнах прокидати сніг виходять всі. По-перше, це для здоров’я корисно. По-друге, результат бачиш негайно. От ми сьогодні тут працюємо з колегами біля церкви святого Андрія, то тепер до неї можна пройти», — зазначив міський голова.

фото прес-служби ЛМР

Садовий додав, що за потреби на таку толоку міські чиновники та посадовці готові виходити щодня. Також мер закликав ^(https://zaxid.net/sadoviy_zaklikav_lvivyan_dopomogti_u_pribiranni_mista_vid_snigu_n1514114) працівників установ та представників бізнесу допомагати розчищати тротуари біля своїх закладів. Міські комунальники прибиратимуть сніг усю ніч.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter