Помер Ігор Ахметов — старший брат Ріната

17:01 24 січня 2021 р.

Помер Ігор Ахметов, старший брат бізнесмена Ріната Ахметова. Йому було 59 років.

Про це повідомлено на сайті ^(https://shakhtar.com/uk-ua/news/2021/january/24_news/24_shakhtar-mourns/) ФК «Шахтар», президентом якого є Рінат Ахметов, пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

«На 60-му році пішов з життя Ігор Леонідович Ахметов, брат президента ФК «Шахтар» Ріната Ахметова. Футбольний клуб «Шахтар» висловлює глибокі співчуття родині через непоправну втратуУсі минулі десятиліття Ігор Леонідович допомагав будувати сучасний «Шахтар». Він брав участь в управлінні клубом, відвідував домашні матчі у Донецьку, завжди був поруч із командою. Його досвіду і його порад дуже бракуватиме всій сім’ї ФК «Шахтар», – йдеться у повідомленні.

Про причину смерті не повідомлено. У молодості брат Ахметова, як і його батько, працював шахтарем, через що отримав професійне захворювання, яке змусило його залишити роботу. Свого часу він важко хворів на туберкульоз.

Ігор Ахметов, за даними You Control ^(https://youcontrol.com.ua/), був власником і співвласником одинадцяти підприємств різного профілю. 

Президент «Шахтаря» Рінат Ахметов є найбагатшим громадянином України.