Помер відомий львівський скульптор Тарас Самотос. 56-річний Тарас Самотос був старшим викладачем кафедри рисунку Львівської національної академії мистецтв

До теми

56-річний Тарас Самотос був старшим викладачем кафедри рисунку Львівської національної академії мистецтв

У суботу, 17 жовтня, помер відомий скульптор та викладач Львівської національної академії мистецтв Тарас Самотос. Про це повідомляє департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

56-річний Тарас Самотос був старшим викладачем кафедри рисунку Львівської національної академії мистецтв, членом обласної організації Національної спілки художників України. Брав участь у міжнародних виставках, зокрема у Франції та Польщі, також мав персональні виставки у Львові та Гайдельберзі (Німеччина).

«Щирі співчуття рідним та близьким. Це непоправна втрата для Академії мистецтв, для всієї громади Львова. Люди мистецтва – це особливі люди, які мають Божий талант бачити більше і ширше. Ми вдячні Тарасу Самотосу за ті праці, які він залишив для нашого міста», – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Тарас Самотос був сином відомого скульптора Івана Самотоса ^(https://zaxid.net/u_lvovi_pomer_vidomiy_ukrayinskiy_skulptor_ivan_samotos_n1396992), який є автором понад 120 пам’ятників та пам’ятних знаків у Львові. Іван Самотос помер у 2016 році на 83 році життя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми