Поліцейські під час переслідування порушника у Стрию потрапили в ДТП. 21-річний поліцейський отримав травми, його госпіталізували до лікарні


21-річний сержант, який брав участь у переслідуванні і потрапив в ДТП, отримав тілесні травми і був госпіталізований
У четвер, 27 серпня, у Стрию правоохоронці під час переслідування порушника, який втікав від них на авто Toyota, потрапили в ДТП. Поліцейський службовий автомобіль Renault зіткнувся з Mercedes, який від удару влетів в кіоск, тим часом порушник ПДР від правоохоронців таки втік. Вже згодом його затримав інший екіпаж поліції, повідомили ^(https://lv.npu.gov.ua/news/dtp/u-striyu-pid-chas-peresliduvannya-pravoporushnika-sluzhbove-avto-policziji-potrapilo-v-dtp/) у прес-службі поліції.
Аварія сталася у Стрию, близько 16:20, на перехресті вулиць Шашкевича та Заньковецької. Перед тим правоохоронці помітили авто Toyota, водій якого грубо порушив правила дорожнього руху і не зупинився на вимогу поліцейських. Водій почав втікати від правоохоронців, тож група реагування патрульної поліції почала переслідування.
Під час переслідування правоохоронці зіткнулися з Mercedes, у якому окрім водія була ще пасажирка. Від сили удару іномарку відкинуло на узбіччя, там вона влетіла у закритий продуктовий кіоск. Тим часом порушник на Toyota втік від поліції.
Під час переслідування порушника правоохоронці зіткнулися з Mercedes, який від удару влетів у кіоск (фото Ігоря Зінкевича)
21-річний сержант, який був у службовому авто, отримав травми та був госпіталізований. Як повідомили у поліцї, ані водій, ані пасажирка Mercedes не постраждали.
Невдовзі після аварії, інші поліцейські таки затримали втікача на Toyota. Ним виявився 29-річний мешканець Стрийського району, який був у стані наркотичного сп’яніння.
Зараз правоохоронці вирішують питання щодо правової кваліфікації подій. Вже призначене службове розслідування.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter