Полюби свого Короля. 10 чарівних собак шукають дім у Львові

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8e%d0%b1%d0%b8-%d1%81%d0%b2%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%be%d0%bb%d1%8f

ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» ^(https://zaxid.net/sobaka_z_pritulku_tag52961/) розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати собі додому. У цій підбірці ми познайомимо вас з 10 чудовими собаками, які шукають господарів.

Сніжок, 4 роки. Місце відлову: вул. Хмельницького. Дуже скромний хлопець. Не усвідомлює, наскільки він гарний і солідний.

Бруно, 4 роки. Місце відлову: вул. Наукова. Спокійний, розумний собака. Метис вівчарки. Видно, що його любили і з ним спілкувалися — розуміє людську мову або, як мінімум, інтонацію.

Марі, 2 роки. Ця дівчинка повернулася до нас. Від колишньої дуже тихенької мишки Марі залишився лише глибокий погляд. Тепер вона інша — впевнена в собі, відкрита, весела і буде дамочкою.

Шуберт, 3 роки. Місце відлову: вул. Кульпарківська. Атлетичний, дужий, позитивний хлопець. Метис вівчарки. Це абсолютно соціалізований, слухняний собака. Любить життя, задоволений собою, впевнений, що знайде господаря.

Дора, 1 рік. Місце відлову: вул. Стрийська (іподром). Яка це чудесна дитина! Дуже хоче мати друзів, але не знає, як це зробити. Хвилюється і боїться підійти, а хвостом від радості розмахує у всі боки. Смішна і добра.

Джулька, 6 років. Місце відлову: пл. Соборна. Вона мала господаря, але він, на жаль, почав жити асоціально. А собачка дуже хороша. Ніжна, товстенька, душевна дівчинка. Зовсім домашня.

Джейк, 1 рік. Місце відлову: вул. Чорновола. Сибірський хаскі. Мав на собі ошийник і, очевидно, господарів. Врівноважений, спокійний, але постійно переживає і хвилюється.

Верона, 4 роки. Місце відлову: вул. Зелена. Дві її донечки вже побували в нас, а тепер і вона. Дуже зворушлива собака. Не довіряє, не охоче йде на контакт, а від неї усе одно віє якоюсь любов’ю і теплом. Фахівці з нею попрацюють.

Король, 9 років. Місце відлову: Стрийський базар. Відомий у Львові особа. Прооперований, слухняний, вродливий.

Рін, 1 рік. Місце відлову: вул. Гвардійська. Цей вухатий малюк мав на собі ошийник, тож, можливо, його шукають. Гавкучий, бадьорий. Постійно веселий, бо думає, що потрапив у собачий пансіонат, де усі друзі.

Усі фото Ірини Шелест

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter