Польський перевізник FlixBus відновив сполучення з прикордонною Медикою. У пункті пропуску Шегині-Медика українсько-польський кордон можна перейти пішки

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8c%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%bd%d0%b8%d0%ba-flixbus-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b2-%d1%81%d0%bf%d0%be%d0%bb-2

З 28 травня українці, які мають дозвіл на в’їзд у Польщу та інші країни ЄС, можуть скористатися послугами компанії Flixbus

Із 28 травня польський перевізник FlixBus відновлює роботу на окремих маршрутах. Зокрема, з Медики запустять прямі рейси до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга, Амстердама. Квитки вже можна бронювати на сайті ^(https://www.flixbus.ua/).

За інформацією прес-служби компанії FlixBus в Україні, насамперед відновлюють ті лінії, які мали найбільший попит. Наступні рейси запрацюють протягом найближчих тижнів.

Від 28 травня з Медики відправлятимуться дві лінії FlixBus:

  • N1360: Медика – Бремен за маршрутом: Медика — Перемишль — Жешув — Краків — Катовіце — Вроцлав — Котбус — Берлін — Гамбург — Бремен.
  • N20: Медика – Амстердам за маршрутом: Медика — Перемишль — Жешув — Краків — Катовіце — Вроцлав — Дрезден — Хемніц — Гессен — Зіген — Бергіш Гладбах — Леверкузен — Дюссельдорф — Дуйсбург – Амстердам.

Загалом перевізник FlixBus з 28 травня охопить понад 30 європейських міст, у тому числі 14 у Польщі та 19 у Німеччині та Нідерландах.

Для безпеки пасажирів і водіїв компанія дезінфікує транспортні засоби після кожного рейсу, вимагає від усіх пасажирів та водіїв носити маску при посадці в автобус, проводити дезінфекцію рук біля входу в транспортний засіб та дотримуватись двометрової дистанції під час завантаження і отримання вантажу.

Нагадаємо, 16 травня на українсько-польському кордоні відновив роботу пункт пропуску «Шегині-Медика ^(https://zaxid.net/v_subotu_u_punkti_propusku_shegini_vidkrivayut_pishiy_perehid_n1502277)», через який кордон можуть перетнути пішоходи. Автомобілем кордон на час карантину можна перетнути у пунктах пропуску «Краківець», «Рава-Руська» та «Ягодин». Проте перетин кордону дозволено лише окремим категоріям людей: дипломатам, водіям, які здійснюють міжнародні перевезення, учням і студентам, що навчаються в Польщі, тим, хто має дозвіл на роботу і тривале перебування в Польщі, громадянам або подружжю громадян Польщі, власникам карти поляка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter