Польська газова компанія PGNiG видобуватиме газ на Львівщині

Видобуток PGNIG почне спільно з групою компаній «Енергетичні ресурси України»

Польська нафтогазова компанія PGNiG підписала інвестиційну угоду з групою компаній «Енергетичні ресурси України» про спільний проект розвідки та видобутку природного газу в Україні. Роботи планується розпочати в першій половині 2021 року після отримання необхідних погоджень та дозволів, повідомили в прес-службі PGNiG ^(http://pgnig.pl/aktualnosci/-/news-list/id/pgnig-i-eru-blizej-uruchomienia-wydobycia-weglowodorow-na-ukrainie/newsGroupId/10184).

Як повідомляється, угода встановлює рамки співпраці і визначає графік подальшої роботи на ділянці, розташованій поблизу польського кордону в Україні.

В PGNiG розповіли, що потенціал проекту підтверджується результатами геологічних досліджень, які показують схожість геологічних структур ділянки з Перемишлем, найбільшим родовищем природного газу в Польщі.

«З метою забезпечення фінансового захисту спільного проекту PGNiG і Групою ЕРУ розпочаті переговори з US International Development Finance Corporation і Poland’s Export Credit Insurance Corporation (KUKE)», – йдеться в релізі.

Зазначимо, що PGNiG – одна з найбільших компаній у Польщі та найбільша нафтогазова компанія країни, що займається розробкою газових і нафтових родовищ, видобутком і транспортуванням енергоносіїв, будівництвом і розвитком нафтогазової транспортної мережі, експортом та імпортом газу.

PGNiG експортує газ в Україну з 2016 року і поставила в цілому 3 млрд куб.м. За перший квартал польська компанія експортувала 0,9 млрд куб.м. газу в Україну, що на 190% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як інформував ZAXID.NET, у грудні 2019 року польська PGNiG і українська ERU підписали ^(https://zaxid.net/naybilsha_polska_naftogazova_kompaniya_vidobuvatime_na_lvivshhini_gaz_n1494309) угоду про спільну розробку нафтогазового родовища у Львівській області. Компанії домовилися пробурити розвідувальну свердловину глибиною до 2500 м.

26 лютого віце-президент ради директорів PGNiG Роберт Перковський повідомив, що польська нафтогазова компанія має намір приступити до розробки родовища у Львівській області в третьому кварталі 2020 року.

11 вересня голова правління компанії PGNiG Єжи Квецінскій повідомив, що польська компанія до кінця осені почне розвідку газових родовищ на Прикарпатті в районі українсько-польського кордону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter