Поблизу залізничного вокзалу у Львові збудують житловий комплекс і ТРЦ. Зараз ця територія є закинутою й тут зберігають будівельне сміття

До теми

Найвищим буде будинок на 12 поверхів

На вул. Залізничній, 7 у Львові збудують житловий комплекс із торговим центром та дитсадком. Відповідні містобудівні умови та обмеження для забудовника 1 грудня погодив виконавчий комітет ЛМР.

Новий ЖК планують будувати на земельній ділянці площею майже 4,6 га. Зараз ця територія є закинутою й тут зберігають будівельне сміття.

Згідно з містобудівними умовами та обмеженнями, на вул. Залізничній, 7 збудують п’ять будинків: одну 12-поверхівку, дві 8-поверхівки та дві одно- та двоповерхові будівлі комерційного призначення з вбудованими дитсадком та підземним паркінгом. Загалом висота забудови не має перевищувати 42 м.

Будівництво вестиме ПП «Житлобудінвест». Згідно з даними аналітичної системи YouControl ^(https://youcontrol.com.ua/contractor/?id=11542422), компанія зареєстрована у Перемишлянах. Її власницею та засновницею вказана львів’янка Наталія Білоган.

Зазначимо, що вул. Залізничну у Львові актично забудовують, а у 2021 році її планують ^(https://zaxid.net/u_lvovi_planuyut_rekonstruyuvati_vul_zaliznichnu_n1509833) реконструювати, адже вулиця з’єднує магістральні Шевченка та Городоцьку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter