Перший поверх кам’яниці XVIII ст. у центрі Львова продали за 19 млн грн. Під час аукціону вартість приміщення на вул. Краківській зросла на понад 5 млн грн

На аукціон виставили нежитлове приміщення першого поверху на вул. Краківській, 7

У понеділок, 14 вересня, відбувся електронний аукціон з продажу приміщення першого поверху на вул. Краківській, 7, що у центрі Львова. На торгах переміг львівський підприємець Любомир Бульбяк, що запропонував придбати приміщення за 19 млн грн.

На аукціон виставили нежитлове приміщення першого поверху на вул. Краківській, 7 загальною площею 159,3 м2. Приміщення розташоване у чотириповерховій кам’яниці XVIII ст., яка є пам’яткою архітектури національного значення.

Влітку управління комунального майна Львівської міськради уже намагалось продати це приміщення на аукціон зі стартовою ціною 27,3 млн грн. Однак через брак учасників аукціон не відбувся. Відтак лот повторно виставили на аукціон, знизивши його стартову вартість на 50% – до 13,6 млн грн.

У аукціоні, який відбувся 14 вересня, взяли участь п’ять учасників. Найбільшу ціну за купівлю приміщення запропонував підприємець Любомир Бульбяк – 19000010 грн (4,2 тис. доларів/м2). Його кінцева пропозиція всього на 10 грн відрізнялась від ставки іншого підприємця Любомира Гембара.

Тепер управління комунальної власності Львівської міськради має укласти договір з переможцем торгів на продаж приміщення.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl ^(https://youcontrol.com.ua/), Бульбяк Любомир Юрійович займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого майна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter