Перша у Львові управляюча компанія показала свою роботу

%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%88%d0%b0-%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d1%83%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%bb%d1%8f%d1%8e%d1%87%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%bf%d0%b0%d0%bd%d1%96%d1%8f-%d0%bf%d0%be-2

З початку року у Львові замість ЛКП почали діяти лише управляючі компанії. Найшвидше цю реформу впровадив Личаківський район. Зараз тут діє одна управляюча компанія на вул. Пасічній.

Віднедавна офіс першої управляючої компанії в місті «Господар» запрацював у новобудові на Пасічній, 49а. У Личаківському районі вона обслуговує 1,5 тис. будинків. Тут під одним дахом зібрали усі комунальні служби.

«Також тут розташовані місця «Львівводоканалу», працівника «Львівтеплоенерго» і «Львівгазу», де будь-який мешканець району може звернутися з питаннями, які їх турбують на сьогоднішній день. Також тут сидить представник ЛКП «Господар», який комунікує з людьми», – каже директор управляючої компанії ЛКП «Господар» Валерій Таракула.

Компанія має 15 одиниць техніки та 13 різних майстрів. А ще є аварійна служба, яка приймає дзвінки з вечора до ранку.

«Ми об’єднали також аварійну службу з управляючою компанією і це ефективно, тому що, якщо відбуваються якісь аварійні ситуації, тут оперативно координується ця робота і оперативно вирішуються ситуації, які потребують негайного вирішення», – пояснює заступниця міського голови з житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Також в офісі працює колцентр, де приймають дзвінки від мешканців. На місці львів’яни можуть дати показники лічильників, подивитись нарахування чи заборгованість, а також отримати консультації. В управлінні компанії будинки перебувають з нового року, втім мешканці цього навіть не помітили.

«Я не вникаю, я працюю на роботі і часу в мене немає», – говорить мешканка з вул. Тарнавського Наталія Голуб’єва.

Зараз у Львові 17 міських управляючих компаній. Але їх скоротять до шести — по одній у кожному районі.

«Яка наша мета? Зменшуємо кількість управління, лишаємо достатню кількість двірників, майстрів, слюсарів і забезпечуємо якісний сервіс для мешканців», – коментує міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter