Переодягнені у супергероїв альпіністи роздавали подарунки маленьким пацієнтам львівської лікарні

%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%be%d0%b4%d1%8f%d0%b3%d0%bd%d0%b5%d0%bd%d1%96-%d1%83-%d1%81%d1%83%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b3%d0%b5%d1%80%d0%be%d1%97%d0%b2-%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bf%d1%96%d0%bd%d1%96%d1%81-2

Благодійний фонд «З янголом на плечі» влаштував свято для маленьких пацієнтів Чорнобильської лікарні. До дітей та батьків, які з вікон своїх палат слухали концерт львівських виконавців, раптово з даху спустилися переодягнені в супергероїв альпіністи. Дітям, які через хворобу не змогли відвідати День знань, дарували шкільне приладдя, іграшки та засоби гігієни.

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому мецентрі, більш відомому як Чорнобильська лікарня, зараз лікуються близько 120 дітей, зокрема онкохворі. Усі вони через свої діагнози не змогли піти на День знань до шкіл.

«Я сподіваюся, що цей день не дозволить діткам подумати про те, що вони якимось відсутні в соціумі. Що вони не можуть бути на на тих святах, які сьогодні відбуваються по всій Україні, – каже директор благодійного фонду «З янголом на плечі» Юрій Федечко.

Попри зливу та блискавки, для пацієнтів спершу виступили відомі львівські виконавці Оксана Муха і Павло Табаков. А поки діти, батьки і лікарі слухали концерт із вікон, з даху лікарні до них почали спускатися альпіністи у костюмах супергероїв: Капітан Америка, Бетмен, Супермен. Вони дарували пацієнтам шкільне приладдя, іграшки та засоби гігієни.

Директор Чорнобильської лікарні Андрій Синюта говорить, що деякі діти жартують що не хочуть йти до школи, деякі хочуть. «Але такі концерти точно дарують позитивні емоції. Це допоможе їм забути, що сьогодні не вдалося побачитися із друзями на шкільних лінійках. А хороший настрій прискорює одужання пацієнтів», – впевнений Андрій Синюта.

Капітан Америка зізнається: «Для супергероїв не є проблемою спуститися з даху навіть в дощ чи в сніг. Головне: принести дітям радість в цей день. Щоб вони швидше одужували. Всім приємно, коли їм роблять подарунки. Не залежно, де вони перебувають».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter