Передчасно говорити про паспорти вакцинації, — голдержсанлікар

22:18 11 березня 2021 р.

Поява привілеїв для вакцинованих у вигляді ковід-паспортів призведе до просочування у чергу людей, які не належать до груп ризику.

Про це заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив в ефірі програми “Червона лінія з Сергієм Висоцьким” на Еспресо.TV ^(https://espreso.tv/news/2021/03/11/govoryty_pro_bud_yaki_pasporty_vakcynaciyi_dosyt_peredchasno_lyashko), повідомляє Dailylviv ^(https://dailylviv.com/news).

Одесса — это раскрученный украинский курорт, который ежегодно посещают тысячи секс-туристов с разных городов и стран. А все потому, что интим-индустрия находится на пике развития, а молодые и привлекательные девушки приезжают в город с уделенных уголков Украины. Но чтобы досуг прошел без осложнений и неприятных моментов, наши аналитики рекомендуют заранее поинтересоваться, сколько стоят проститутки Одессы…  продолжить чтение.

Ляшко відповів на питання, чи є зараз в Україні потреба у створенні власних документів про вакцинацію від коронавірусу, які будуть отримувати вакциновані громадяни.

“Моя особиста позиція: говорити про будь-які паспорти вакцинації досить передчасно. У світі вакциновано двома дозами вакцини від коронавірусу 0,8% людей. Вільного доступу до вакцини немає. Тому впроваджувати якісь обмеження передчасно. Не може бути зараз ніяких привілеїв для вакцинованих”, — сказав Ляшко.

За його словами, якраз поява таких привілеїв для окремих груп вакцинованих призведе до просочування у чергу людей, які не належать до груп ризику. А групи ризику повинну бути провакциновані у першу чергу.

“Як буде вільний доступ до вакцинування,  то можна буде говорити про надання привілеїв, Сьогодні це передчасна історія”, — додав заступник Степанова.

Завтра на Львівщину прибуде міністр охорони здоров’я ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/zavtra-na-lvivshchynu-prybude-ministr-okhorony-zdorovya-89772)

Ще три країни припиняють вакцинацію препаратом AstraZeneca ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/shche-try-krayiny-prypynyayut-vaktsynatsiyu-preparatom-astrazeneca-89766)

18 млн грн з бюджету Львова скерували на розгортання резервних ліжок у лікарнях міста ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/18-mln-hrn-z-byudzhetu-lvova-skeruvaly-na-rozhortannya-rezervnykh-lizhok-u-likarnyakh-mista-89763)