Перевізники Львівської області пікетують ЛОДА. Що вимагають? (фото). Через акцію протесту ускладнений рух в центрі міста

%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b8-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d1%97-%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%96-%d0%bf%d1%96%d0%ba%d0%b5-2

Перевізники Львівської області розпочали безстрокову акцію протесту під стінами Львівської облдержадміністрації на вул. Винниченка. Вони вимагають відновити із 6 червня приміські та міжміські перевезення та розпочати боротьбу із нелегальними перевізниками. Через протест перевізників рух на вул. Винниченка та на вул. Підвальній ускладнений.

Зранку п’ятниці, 5 червня, представники Львівської обласної профспілки автотранспорту зібрались біля ЛОДА. Під стіни адміністрації також привезли близько двох десятків автобусів із банерами «Руки геть від наших робочих місць», «У мене не буде роботи! Дякую ЛОДА» тощо.

Голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка розповів ZAXID.NET, що акція під ЛОДА – безстрокова. Перевізники вимагають прийняти на сьогоднішньому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС рішення про відновлення регулярного пасажирського транспорту і відновити роботу автостанцій.

Окрім того, перевізники вимагають на час боротьби із пандемією скасувати пільговий проїзд для пасажирів.

Перевізники вимагають відновити регулярні перевезення в області

«Ще одна вимога безпосередньо до ЛОДА – конкретні заходи протягом тижня щодо роботи по боротьбі із нелегальними перевезеннями в області», – зазначив Іван Велійка.

Станом на 10:00 біля Львівської ОДА на вул. Винниченка триває протест перевізників. Патрульна поліція регулює рух автівок, що їдуть вулицями Винниченка та Підвальною, щоб унеможливити сильні ускладнення руху.

Нагадаємо, рух усіх приміських та міжміських маршруток на Львівщині припинили ^(https://zaxid.net/sogodni_na_lvivshhini_pripinyat_kursuvati_usi_primiski_ta_mizhmiski_marshrutki_n1499459) 18 березня. З 22 травня уряд дозволив послабити карантин і запустити перевезення, однак через велику кількість випадків захворювання на Covid-19 на Львівщині транспорт не запустили. У Львові, натомість, громадський транспорт курсує упродовж карантину, однак в режимі спецперевезень.

Зазначимо, що акцію протесту біля ЛОДА на п’ятницю, 5 червня, анонсували також працівники львівських фітнес-центрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter