«Ощадбанк» дозволив знімати готівку з карток у касах торгових закладів. Наразі послуга працює лише у трьох торгових мережах, але доступна клієнтам усіх українських банків

%d0%be%d1%89%d0%b0%d0%b4%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%ba-%d0%b4%d0%be%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%b8%d0%b2-%d0%b7%d0%bd%d1%96%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b8-%d0%b3%d0%be%d1%82%d1%96%d0%b2%d0%ba%d1%83-2

До теми

Державний «Ощадбанк» надав можливість знімати готівку з банківських карток Mastercard та VISA будь-якого українського банку на касах торгових закладів, повідомила ^(https://oschadbank.ua/ua/press-service/news/oschadbank-zaprovadzhue-servis-znyattya-gotivki-na-kasakh-torgovikh-merezh) прес-служба банку в четвер, 30 липня.

Наразі ця послуга доступна в мережах АЗК WOG, «Аптека низьких цін» та продуктових супермаркетів VARUS. Але у банку запевнили, що до кінця 2020 року банк планує масштабувати сервіс на інші великі мережі та дрібних торговців.

«Про бажання отримати готівку під час оплати товарів на касі платіжною карткою потрібно повідомити касира та назвати необхідну суму у гривні. Під час однієї оплати можна зняти не більше 500 грн. Обов’язковою умовою надання послуги є введення PIN-коду на POS-терміналі», – сказано в повідомленні «Ощадбанку».

Якою буде комісія за послугу зняття готівки на касі від «Ощадбанку»

Як розповіла в коментарі ZAXID.NET начальниця управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ «Ощадбанку» Ярослава Тітова:

  • тарифи для клієнтів «Ощадбанку» – залежно від тарифних пакетів;
  • для держателів карток інших банків вони аналогічні зняттю коштів у банкоматах «Ощадбанку».

Нагадаємо, у червні таку послугу запровадив ^(https://zaxid.net/privatbank_nova_posluga_gotivka_na_kasi_pravila_yak_znimati_groshi_n1503351) державний «ПриватБанк». Комісію за користування послугою «ПриватБанк» не стягує.

Також з 1 серпня таку послугу в Україні запускає ^(https://newsroom.mastercard.com/eu/uk/news-briefs/purchase-with-cashback/) платіжна система Mastercard. Вона буде доступною на 90 тис. POS-терміналів «ПриватБанку», «Ощадбанку» і «Райффайзен Банку Аваль». Але, на відміну від таких послуг від банків, сервіс від MasterCard працюватиме лише для власників карток цієї платіжної системи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми