Організатори «Форуму видавців у Львові» остаточно відмовилися від книжкового ярмарку цього року. Для учасників проведуть літературний фестиваль онлайн

%d0%be%d1%80%d0%b3%d0%b0%d0%bd%d1%96%d0%b7%d0%b0%d1%82%d0%be%d1%80%d0%b8-%d1%84%d0%be%d1%80%d1%83%d0%bc%d1%83-%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%b0%d0%b2%d1%86%d1%96%d0%b2-%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be-2

До теми

Книжкового ярмарку цього року не буде ні в традиційному форматі, ні онлайн

27 Львівський міжнародний BookForum відбудеться цього року без книжкового ярмарку. Для учасників організують лише літературний фестиваль, який проведуть в режимі онлайн. Про це 19 серпня повідомили на сайті Форуму видавців.

Спочатку організатори планували провести книжковий ярмарок також у режимі онлайн: книжки усіх видавництв розмістити на одному майданчику для онлайн покупок.

«Для організаторів було надзвичайно важливим зберегти книжковий ярмарок, підтримавши українські видавництва, й водночас зробити його зручним, якісним та безпечним для читачів. Цьогорічна модель книжкового ярмарку – компроміс, що міг би допомогти як великим, так і малим видавцям у час кризи. На жаль, не всі гравці ринку виявились готовими до нового формату. Відмова великих видавців від участі в ярмарку відповідно до запропонованих умов участі робить його неефективним і недоцільним для більшості учасників та відвідувачів», — повідомили ^(https://bookforum.ua/ofitsijna-zayava-shhodo-skasuvannya-pershogo-onlajn-knyzhkovogo-yarmarku-forum-vydavtsiv-u-lvovi-u-2020-rotsi/) на сайті «Форуму видавців».

Тому сам книжковий ярмарок у 2020 році скасували, проте 16-20 вересня в онлайн-форматі відбудеться літературний фестиваль.

«Ми організовуємо дві події: книжковий ярмарок і літературний фестиваль BookForum. На початку липня ми анонсували, що BookForum відбудеться в онлайн-форматі ^(https://zaxid.net/bookforum_u_lvovi_vpershe_vidbudetsya_v_onlayn_formati_n1504639) і продовжували працювати над форматом проведення книжкового ярмарку. Але не всім видавництвам підійшли умови розміщення книжок на єдиній платформі, і вони відмовились. Тому ми його скасували. Літературний фестиваль відбудеться. Всі відвідувачі зможуть взяти участь у подіях безпечно», — зазначила ZAXID.NET прес-секретарка Форуму видавців Марія Кравченко.

Додамо, що гостями цьогорічного BookForum будуть американська музикантка та поетка Патті Сміт ^(https://zaxid.net/kultova_amerikanska_muzikantka__patti_smit_stane_gosteyu_forumu_vidavtsiv_n1506235) та авторка світового бестселера про Голокост «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс ^(https://zaxid.net/gosteyu_tsogorichnogo_bookforum_stane_avtorka_svitovogo_bestselera_pro_golokost_n1505723). Фокусною темою буде «Перепис населення: знати, хто ми є».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми