Обіцяють запис в електронну чергу на вакцинацію від COVID-19 через Дію

19:55 10 лютого 2021 р.

Мінцифри разом з МОЗ та НСЗУ розробляє ефективний цифровий інструмент для організації вакцинації від COVID-19 в Україні.

Про це повідомив ^(https://www.kmu.gov.ua/news/mihajlo-fedorov-ukrayinci-zmozhut-zapisatisya-v-chergu-na-vakcinaciyu-vid-covid-19-cherez-diyu) віце-прем’єр-міністр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час панельної дискусії на Всеукраїнському форумі «Україна 30: Коронавірус: виклики та відповіді», пише DailyLviv. ^(https://dailylviv.com/news)

“Мінцифри веде перемовини з МОЗ, щоб через Дію ми почали прийом електронних заявок від українців, які планують вакцинуватися. Так ми зможемо спрогнозувати попит, щоб потім ефективно організувати систему і логістику вакцинації. Важливо зібрати якісну інформацію, щоб ефективно і децентралізовано організувати цей процес”, — заявив Михайло Федоров.

Важливо з точки зору менеджменту організувати процес вакцинації. Плануємо зробити запис в електронну чергу на вакцинацію від COVID-19 через Дію в кілька кліків. На базі медичної електронної системи eHealth буде формуватися база громадян, які надішлють заявку на вакцинацію.

На підставі записів в Дії відповідно до плану поставок вакцин МОЗ та НСЗУ зможуть оперативно розподіляти вакцини згідно з чергою. Також працюватиме контакт-центр, який відповідатиме на запитання громадян.

З початку пандемії Мінцифри включена у штаб боротьби з COVID-19. Адже, цифрові технології допомагають створювати зручні сервіси, отримувати якісні дані та організовувати процеси в режимі реального часу.

Правильна організація вакцинації великої країни — це значний виклик. Міністерство, яке відповідає за цифрові технології, розуміє важливість створення можливості кожному українцю зручно, без черг та непотрібних довідок записатися на вакцинацію від коронавірусної хвороби.

COVID-19 на Львівщині: підтверджено 117 інфікованих за минулу добу ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/covid-19-na-lvivshchyni-pidtverdzheno-117-infikovanykh-za-mynulu-dobu-89071)

Частіше госпіталізуємо молодих пацієнтів від 35 років у середньому та важкому стані, кисневозалежних, — медик ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/chastishe-hospitalizuiemo-molodykh-patsiientiv-vid-35-rokiv-u-serednomu-ta-vazhkomu-stani-kysnevozalezhnykh-medyk-89062)

Після відпочинку на самоізоляцію: до «червоної» зони потрапило 80 країн ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/pislya-vidpochynku-na-samoizolyatsiyu-do-chervonoyi-zony-potrapylo-80-krayin-89049)