Новостворений ЦНАП у Брюховичах запрацює після завершення карантину. На будівництво Центру надання адміністративних послуг у приміському селищі Львів витратив майже 11 млн грн

%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%be%d1%80%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d1%86%d0%bd%d0%b0%d0%bf-%d1%83-%d0%b1%d1%80%d1%8e%d1%85%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87%d0%b0%d1%85-%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d1%80-2

ЦНАП у Брюховичах відкрили 2 червня, однак адміністративних послуг там поки не надають

2 червня у прильвівському селищі Брюховичі відкрився новий Центр надання адміністративних послуг, який збудували за кошти Львова, однак поки у ньому не надають послуги через карантинні обмеження.

Міська рада Львова відкрила такі ЦНАПи не тільки у кожному районі міста, але й у сусідніх населених пунктах — селищах Рудне і Брюховичі та місті Винники. У Винниках ще тривають завершальні ремонтні роботи, а в Рудному і Брюховичах офіси вже відкрили.

Однак міська рада вважає саботажем те, що ЦНАП у Брюховичах не надає мешканцям адміністративних послуг.

«Селищна рада Брюховичів з нами не працює, відмовляється йти назустріч. Тобто вони поки не надають послуг селищної ради через наш ЦНАП», — повідомила ^(https://city-adm.lviv.ua/news/city/tsnap/279389-selyshchna-rada-briukhovych-ne-nadaie-svoikh-posluh-cherez-tsnap) директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Натомість голова Брюховицької селищної ради пояснив це карантинними обмеженнями.

«На сьогоднішній день карантин продовжено до 5 червня, всі працівники працюють в обмеженому режимі. Ми виконуємо ті правила, які вимагає карантин. Як орган місцевого самоврядування ми проводимо прийоми громадян, заяв, засідання комісій. Але ті, хто може працювати в онлайн-режимі, ті працюють поки що так. Жодних відмов від нас не було», — повідомив ZAXID.NET селищний голова Брюховичів Володимир Доманський.

За його словами, ЦНАП повноцінно запрацює, коли карантинні обмеження скасують.

Нагадаємо, ЦНАП у Брюховичах збудували ^(https://zaxid.net/tsnap_u_bryuhovichah_zapratsyuye_na_pochatku_chervnya_n1502688) на вул. Івасюка, 2а за сучасними енергоефективними технологіями. На нього з міського бюджету Львова витратили майже 11 млн грн. Це двоповерхова будівля, яка має облаштовану, освітлену прибудинкову територію, доступну для людей з інвалідністю. У ЦНАПі мають надавати усі адміністративні послуги ^(https://city-adm.lviv.ua/services/). Офіс зможе обслужити в день 100-150 осіб.

Селище Брюховичі багато років перебуває в адміністративному підпорядкуванні Львівської міськради. 27 травня Кабмін затвердив перспективний план формування Львівської ОТГ, до якої увійшли і Брюховичі. Натомість селищна рада виявила бажання створити окрему Брюховицьку ОТГ, таке рішення часто супроводжувалось протестами та перекриттям доріг ^(https://zaxid.net/prihilniki_vidyednannya_bryuhovichiv_perekrili_mizhnarodnu_trasu_bilya_lvova_n1502715).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter