Не користуватися автівками, не ходити в школу і на роботу: мер Львова розповів, як боротися з негодою

18:21 9 лютого 2021 р.

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про подальші дії мерії щодо боротьби з негодою. Зокрема, місто просить у наступні дні мешканців без зайвої потреби не користуватись приватним транспортом, не залишати автівки на проїжджих частинах та поворотах. Також мерія рекомендує роботодавцям лояльно поставитись до можливості дистанційної праці батьків, які не зможуть відвести дітей у школи чи садочки.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

«Останню добу місто активно очищають від снігу всі комунальні служби та шляхоремонтні підприємства.

Дякуємо за допомогу військовим частинам, курсантам університету БЖД та ліцею ім. Героїв Крут і всім небайдужим львів’янам! Попри постійний снігопад, ситуація на дорогах стала відчутно кращою.

Тепер щодо наших подальших дій.

Гідрометцентр попереджає про значні опади на четвер та п’ятницю. Тому маємо прохання до львів’ян.

— Без зайвої необхідності не користуватись приватним транспортом, а якщо все ж така потреба є, то не паркуватись на проїжджих частинах та поворотах. Це блокує проїзд для громадського транспорту та снігоочисної техніки.

— Школи спільно з батьками вирішуватимуть, у якому форматі проводити навчання у четвер та п’ятницю. І з цього одразу випливає прохання до роботодавців дозволити своїм працівникам виконувати роботу дистанційно. Школи точно будуть відкритими, тож якщо дитина не має з ким залишитись вдома, то звичайно може навчатись офлайн.

Нагадую усім власникам магазинів, кав’ярень та інших приватних закладів, що хідники біля вас — це ваша відповідальність.

Всі ці речі допоможуть нам пройти випробування снігом і впоратися з наслідками стихії. Бережіть себе та близьких!», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Працівники мерії прибирають Львів від снігу: робитимуть це завтра і післязавтра ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/pratsivnyky-meriyi-prybyrayut-lviv-vid-snihu-robytymut-tse-zavtra-i-pislyazavtra-89052)

Військові частини, навчальні заклади, підприємства кидають у Львові на боротьбу зі стихією ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/viiskovi-chastyny-navchalni-zaklady-pidpryiemstva-kydayut-u-lvovi-na-borotbu-zi-stykhiieyu-89054)