Незряча Дана шукає сім’ю: 10 зворушливих собак шукають люблячих господарів у Львові (фото). 10 зворушливих собак шукають люблячих господарів у Львові

%d0%bd%d0%b5%d0%b7%d1%80%d1%8f%d1%87%d0%b0-%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%b0-%d1%88%d1%83%d0%ba%d0%b0%d1%94-%d1%81%d1%96%d0%bc%d1%8e-10-%d0%b7%d0%b2%d0%be%d1%80%d1%83%d1%88%d0%bb%d0%b8%d0%b2%d0%b8%d1%85-2

ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» ^(https://zaxid.net/sobaka_z_pritulku_tag52961/) розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати собі додому. У цій підбірці ми познайомимо вас з 10 собаками, які шукають свій дім.

Тайра, 1 рік. Місце відлову: вул. Пасічна. Хороша дівчинка, але страшенна боягузка. Скромна, тиха, не звикла до того, що хтось на неї звертає увагу.

Грек, 2 роки. Місце відлову: вул. Кульпарківська. Красень і атлет, метис вівчарки. В ньому все чудово — зовнішність, розум, манери, голос. Можливо мав свою людину, яка його навчила бути таким славним хлопцем.

Тарлі, 3 роки. Місце відлову: вул. Ю. Липи. Малий, швидкий і ображений на частину світу хлопчик. Має випнуті вперед зуби, як у пекінеса, і вони додають йому грізності. Попри це — дуже потішний, квартирний формат.

Кларк, 3 роки. Місце відлову: вул. Замарстинівська. Не худий, комунікабельний собака. Має доглянуту шерсть, ласкавий, прислухається до того, що говорять люди. Наразі шукають попередніх власників.

Дана, 6 років. Місце відлову: вул. Монгольська-Старознесенська. Дуже мініатюрна дівчинка. В результаті інфекції або травми у неї відсутні очні яблука. Але вона чудово контактує зі світом завдяки іншим органам чуття. Дуже лагідна, абсолютно довіряє руці, яка її гладить.

Додо, 4 роки. Місце відлову: вул. Любінська. Дуже приємний хлопчик, метис спаніеля. Має досить доглянуту зовнішність, гуляє на повідку, виховано себе поводить. Швидше за все, він жив в сім’ї і загубився.

Жужа, 9 років. Місце відлову: вул. Золота. Старенька собака, яка має цілий оберемок вікових і не тільки хвороб. Погано ходить, тож навряд чи вона втекла чи повернула не в той провулок.

Дарк, 9 років. Місце відлову: вул. Грінченка. У дворі, де він жив, його люблять, його навідують і, ми віримо, у нього все буде добре. Бо він чудовий, врівноважений і зовсім не злий.

Лола, 1 рік. Місце відлову: вул. Пасічна. Сестра Тайри, що на першому фото. Їй страшно, і ми хочемо допомогти їй цей страх подолати. Попереду довгий шлях, але її кінчик хвоста вже радісно тріпоче, коли говориш до неї, і це вселяє надію!

Чорниш, 8 років. Місце відлову: вул. Калнишевського. Виразний, симпатичний собака. Очевидно, що був господарським. Має слабенькі задні лапки. Відмовляємося вірити, що він став непотрібним.

Нагадаємо, що ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові. Контактний телефон (068) 535-45-45.

фото Ірини Шелест.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter